GalantWeb

Čiré zadní lampy na žraloka

Offline morfes

Mno je to tvoje volba, mně osobně se to taky nijak nezamlouvá! Nejvíc se mi líběj světla origoš co tam galant má! To sis rovnou mohl koupit bmw :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Bmw ... v miškách... no tohle....a co na to náš znalec....?Ale ty proužky navypadaj blbě....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tomasssr

Mě se taky nejvíc líběj ty origo evropský verze (spíš po faceliftu). Viděl sem jednoho galanta co je měl zatmavené(totálně) a na tmavým laku to vypadalo dost dobře,tak sem neodolal a taky si je zatmavil sprejem (ne úplně) 4vrstvy, a myslím že je to pěkný a navíc to zakrylo prasklinu na levým světle ^_^
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Drak

To je lepší než napasované světla z BMW.  :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo ty zatmavený sprejem taky pěkný, co na to poliši? na ty světla bmw asi zapomenu. tady si někdo vyhrál.................http://www.rcaz.com/rcaz/sub%20indexes/led_tail_gallery/index.html
« Poslední změna: 20.08.2008 - 08:05:51 od robb »


Offline tomasssr

S policií sem žádnej problém neměl,myslím že dneska s tím jezdí kde kdo a zatím sem od nikoho neslyšel že by ho s tím prudily.Za tmy ty lampy svítěj téměř stejně,o něco horší je to za dne,ale blinkry,brzdovky a zpátečky šli vidět normálně,akorát klasický potkávací světlo šlo hůř,taky proto že žraloci sedani mají jen takový dvě malý bludičky vzadu,ale nejvíc asi záleží na stupni zatmavení..
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Kdyby nááhodou někdo z vás koupil nějaká jiná zadní světla a měl doma origo levé zadní světlo navíc, tak bych ho koupil. To moje je vytopené a zatmavené zevnitř   :o


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jo ty zatmavený sprejem taky pěkný, co na to poliši? na ty světla bmw asi zapomenu. tady si někdo vyhrál.................http://www.rcaz.com/rcaz/sub%20indexes/led_tail_gallery/index.html




wau moc pěkný... malinko šílenec ale mooc šikovnej....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to Kenry-jestli budeš kupovat ty červený zadní světla, mám  červené blinkry a dal jsem do nich ty oranžové led žárovky a v poho to bliká oranžově,takže bud bez obav-foto.
dneska jsem viděl něco, řídila to asi paní majetného manžela....US. verze toyoty a auto mělo malou českou  spz vzadu /us verze/ , no a jelikož měla zadní blinkry červený, tak jí to nákej dobrák přepojil na couvačky, který byly ne na kraji auta , ale u spz a blikaly bíle a ne žlutě /fakt to bylo divný a nepřehledný/ , ale měla přidělanou couvačku pod nárazníkem. Takže všechno jde!!!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
dneska jsem viděl něco, řídila to asi paní majetného manžela....US. verze toyoty a auto mělo malou českou  spz vzadu /us verze/ , no a jelikož měla zadní blinkry červený, tak jí to nákej dobrák přepojil na couvačky, který byly ne na kraji auta , ale u spz a blikaly bíle a ne žlutě /fakt to bylo divný a nepřehledný/ , ale měla přidělanou couvačku pod nárazníkem. Takže všechno jde!!!!

Toyota siena... 4x4 dobrá rodinná kára... :-)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline haayek

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Ahoj. Moc díky všem za odpovědi a názory, je tu fajn komunita. Dlužím ještě odpověď, jak to vše dopadlo. Po zvážení všeho možného, obhlédnutí nabídek prodejců aut atd.... jsem dospěl k názoru, že se svým spolehlivým Galantem bez problémů zvládnu dalších 5 let a pak se uvidí, v jakém to bude stavu, jestli bude potřeba do toho něco vrážet apod. Nenajezdím zas tolik, abych ušetřil na těch pár litrech navíc. Cpát do toho LPG by mi přišlo jako "Galantovražda", to mu nemůžu udělat. Přece jenom trošičku srdcař asi jsem, i když jsem psal původně, že ne :) Prostě si ho nechám takového, jaký je.


Offline haayek

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5