GalantWeb

Voda u řidiče

Offline Rafik

Dneska jsem sedl do auta po deštivém dni a na podlaze u řidiče 5 cm vody... :'( nikde jinde nic, sedačky suché, střecha suchá, tak nevím. Je tam nějaké potrubí, které mohlo prasknout? To je asi blbost že? Nejpravděpodobnější je podle mě díra v podlaze :angry: snažil jsem se to vysušit, ale zpod koberečku z takové zátky pořád teče voda nahoru na koberec...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Máš střešní okno? Jinak ti tam může téct taky kolem blatníku... A nebo dírou v podlaze:-) Ale tu bys po vytažení koberce našel..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Střešní okno nemám... byla tma, ten koberec jsem zatím ani nevytahoval. Ho jen vytáhnu z těch plastů??
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Tak z týmto mám osobne skúsenosť....tiež mi tiekla voda do auta po daždi a nevedel som odkial.U mna to bolo čelné sklo , nejako spuchrelo tesnenie a cez to mi to presakovalo. skus kuknut aj to .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rafik

To je taky možnost. Těsnění je možno vyměnit???
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Měl sem ten samej problem (čelní sklo) vem si několik hadru co dobře sajou a do globus myčky a budeš vědět odkud vítr fouká....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

 :undecided: Problem špatně nalepené čelní sklo.  :D :undecided: :kiss:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rafik

Dneska jsem narychlo sundal kousek koberečku a podlaha je jako nová. Nikde kousek rzi, takže předpokládám, že to bude z toho čelního skla.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nie .Podla mna je to chyba v skle ....ono nemusí byť poriadne nalepene na niektorom mieste može byť menej toho lepu a on sa po čase prepadne scvrkne alebo tak nejak....Tesnenie sa meniť nedá je To lepene -Moja rada . Ako povedal kenry....mička alebo nejaka WAPKA nastriekaj na sklo a uvidíš odkial tečie voda ....odober lištu Pretesni silikonom /najlepšie nejakým akrylátom/ nie ten čo smrdí jak ocot.  :P Má tendenciu korozie je to humus A je to !  :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rafik

Ok vyrhnu se na to..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pepe

 Tento problem jsem řešil na bývalém voze, Galant 2,0 16V r.93, - jakékoli přetěsnění je naprd, nechal jsem to přelepit nově a zpevnila se i kastle . Do té doby lepidlo drželo jen na stloupcích ,nad motorovým prostorem a střešním lemu bylo lepidlo odtržené.  :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline estimator

problem ze prilepit nanovo do toho nik nepojde lebo je tam riziko prasknutia skla.... :lipsread: :lipsread:
teda aspon u nas to nik nexce robit..... potreboval by som prelepit nanovo aj zadne sklo  :o :o


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Přední sklo to nutně bejt nemusí........  setkáváme se stím tady dost často... a ve většině případů to jsou ucpané postraní odtoky z kanálu od ventilace pod stěračema.   
Při velkém dešti nestíhá voda odtéci a teče přes hranu nad elektro-motorkem od větrání do vnítř do vozu, a to bud k nohám spolujezdce a nebo k řidiči.... záleží na tom jak kdo parkuje ... tím myslím  jak je na kterou stranu auto nejvíc nahnutý.....

Taky to může bejt prorezlé dno zběrného kanálu jako takové,..... nahromaděná špína a organické nečistoty živočišného původu tam hnijí tak dlouho až naruší barvu a pak už to jen rezne....a rezne... až to prorezne ..!!!
Pak máš v autě bazén a nevíš zaboha kudy ti tam teče.....

Tak to je moje rada....podívej se na odtoky a na ten kanál,.... zda je v poho...

Se omlouvám za gramatické chyby........které jsem ted odstranila      ............    klávesnice stojí za hovno..
« Poslední změna: 10.03.2009 - 19:14:01 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Rafik

No každopádně musím sundat ten kryt pod stěračema a tam snad něco objevím ne? Ať už netěsné sklo nebo to co říkáš ty.. Musím na to mrknout.. Díky moc za radu
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Až budeš sundavat to torpédo pod stěračema, tak si dej pozor, je tam dost cvočků, který to drží... Nikde nic neulom..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator

no ked to odstrojis skus sundat aj v interiery zopar plastov bez do umyvarky a sleduj....
mne sa to podarilo zistit az ked som sundal ten plast zo stlpika a sledoval kade to tecie slo o predne okno.....vsetky kanaliky funguju aj od stresneho okna ale v mycke na to isto prijdes  :D :D :D


Offline Rafik

Tak už asi vím, odkud vítr vane. Akorát je problém úplně někde jinde, než jsem původně myslel.

Už dříve jsem si všiml, že v kufru v levém odkládacím kaslíku se drží voda. Tak jsem to čas od času vylil a nic moc neřešil...

Jak jsem objevil u řidiče tu vodu, auto stálo na parkovišti nakloněné čumákem dolů. Takže předpokládám, že tím nakloněním se při dlouhém dešti dostala voda až dopředu.

Včera jsem měl sedačky venku, koberec zvednutý, tak jsem to vysušil a vypadá to, že zepředu nic neteklo.


Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline estimator


Offline Rafik

Zadní okno nee, to by bylo mokro na tom čalounění pod oknem, kde je repro.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Tak po týdnu dešťů je zaplaťpámbůh sucho....Takže moje teorie zatečení vody z kufru dopředu při náklonu byla nejspíš správná... Aspoň jsem si vyčistil koberec, sedačky a podlahu auta -_-
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed