GalantWeb

vstřiky a indukční cívky na galant 98

Offline Pitris985

Zdravím. Mám na prodej vstřiky, vyčištěné a změřené, 1600 Kč/kus, při odběru všech 4 je cena 1450kč/kus. Možná by se dala domluvit i nějaká sleva. Dále mám indukční cívky, 1200Kč/kus, 2000Kč/za obě. Vše je to na Galanta r.v. 98, 2.0 16v. kdyby ste měl někdo zájem nebo otázky, klidně pište :mellow:


Offline Pitris985

nikdo? dobrá, třeba se domluvíme na nějaké lepší ceně, tak se nestyďte a ozvěte se





Offline Pitris985

mno, to fakt ne. a to bych sel klidně s cenou dolu. stačí se domluvit


Offline Daktari

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Ahoj, ještě máš ty cívky? Jestli jsou o.k., domluvíme se.


Offline Pitris985

jo mam. měli by být ok, koli by si za ně dal? já když sem nahodil cenu, nikomu se nelíbila. :D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Zapomeňte na chvilku že jste češi a přestaňte se navzájem okrádat. Já je mít a někdo za mnou přijít, tak mu je necham maximálně za 500. Těch tvejch 1200 za jednu je opravdu hodně. Věc která ti leží doma a potřebuje ji za 10let jedno z 1000 aut. Mám doma takovejch různejch induček celkem pěknou hromádku a už jsem něco i vyházel

Pomáhejme si pánové :mellow:
« Poslední změna: 03.02.2010 - 18:49:02 od Radous »
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
No Radous by to dal aj za startky modré  :laugh: to je fakt . Ináč som podobného názoru. Ale niektorý si povedia Je to problém zohnať.....tak nech platí. Ale nikdy človek nevie kedy bude potrebovať pomoc práve on sám. Tak fakt budme ludia . Budeš mať ako taký cash a druhý bude mať radosť že sa vozí.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline johny11

Pro Radouše a swiftta : Plně s Vámi souhlasím pánové!!!!!!!!!!!!V týhle posr. době je opravdu dobrý si pomáhat.Všechno je drahý a každý chce jen vydělat,ještě že existují lidi jako jste vy díky :mellow:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Pro Radouše a swiftta : Plně s Vámi souhlasím pánové!!!!!!!!!!!!V týhle posr. době je opravdu dobrý si pomáhat.Všechno je drahý a každý chce jen vydělat,ještě že existují lidi jako jste vy díky :mellow:

Právě pro to tvoje "díky" to dělám. Taky bych mohl lidi škubat ale to by byl špatnej biznis. To by pak ke mě nikdo nepřišel. Je ale třeba rozeznat "potřebné" a "vyčuránky"  :D
Radouš


Offline Pitris985

tenkrát sem tam tu cenu dal, protože sem to za to koupil o pár dní předtím. samozřejmě za to tolik nechci.


Offline johny11

Právě pro to tvoje "díky" to dělám. Taky bych mohl lidi škubat ale to by byl špatnej biznis. To by pak ke mě nikdo nepřišel. Je ale třeba rozeznat "potřebné" a "vyčuránky"  :D
JJ vyčůránky znám taky moc dobře.Nejhorší je,když chceš pomoct a pomůžeš jim.Znáš to,podáš prst a přijdeš o ruku.Měl jsem i borce,kteří do dnes dluží a to jsou kamarádi,které znám od mala.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Pitris985