GalantWeb

allegro.pl

Offline Rafik

Chlapi, máte někdo účet na těchto polských stránkách? něco bych moc rád koupil, ale nejde mi registrace. díky
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Chlapi, máte někdo účet na těchto polských stránkách? něco bych moc rád koupil, ale nejde mi registrace. díky


Co tam potřebuješ....??...mám kamarada kterej  mi pořídil z PL světla na jeepa ...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rafik

Jsou tam ty DE nárazníky, co měl Dragon. Sice bez hmlovek, ale jsou
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
účet na allegru funguje z aukra bez problému, allegro je drahé..líp zajet do polska,pokud bydlíž poblíž


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
účet na allegru funguje z aukra bez problému, allegro je drahé..líp zajet do polska,pokud bydlíž poblíž

Polák Ti to nepošle do cz to už sem zkoušel...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
některej jo.. koneckonců je to tam vypsáno,ale já bydlím 5km od hranic,tak když sem tam koupím nějakou prkotinu,posílám to ke známým tam. Ale jak píšu, je to drahé, podstatně levnější to je koupit přímo tam,kdo je z moravy, tak doporučuji Gliwice, tam mají všecko na té auto/moto burze..


Offline Rafik

takže to nemám jak koupit z Polska? pochybuju, že v Glivicích to budou mít na autoburze..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Howler

..tak se štestí usmějě a bude tam to co potřebuješ, ale taky bych temu nevěřil, jen přece autoburza je široký pojem


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
takže to nemám jak koupit z Polska? pochybuju, že v Glivicích to budou mít na autoburze..

Byl jsi někdy v Gliwicích?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Blázne, ten nárazník na 7G DE je dost velká vzácnost, jestli ho na burze budou mít, tak ti budu říkat pane 24hodin... :D :D :D 
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
budou, v polsku není galant žádná vzácnost, ta burza je velká jako 4 fotbalové hřiště, jezdí tam celá severní morava pro náhradní díly.. a jsou tam díly občas i na opravdu vzácná auta. V podstatě třeba na legnum tam koupíš taky skoro vše, dokonce tam prodávali díly i na NSX což beru už jako skutečnou vzácnost na našem trhu... tak proč ne takový nárazník..? Pokud se nachází na RHD verzích,tak to tam koupíš na 99%. Oni přesycujou trh anglánama na náhradní díly, sranda je kupovat světla..ikdyž u těch novějších aut už to je jedno. Já tam pojedu jak povolí mrazy,tak když tu dáte fotku,můžu se po tom podívat. Navíc 99% věcí co prodávaj cpou i na allegro a dávaj na to hrozně velké ceny,protože ví,že na to jejich allegro se dívá celá střední evropa.


Offline Misak

tak se predved. O prispevek vys - Dragon, jeho galant, predni naraznik, chci te videt.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tak se predved. O prispevek vys - Dragon, jeho galant, predni naraznik, chci te videt.

 jo jo na to se taky rád podívám....páč sem tam jezdim domu prázdnej z warszawy a to hned volám klukum kde mám co posbírat a poláky (kšeftmany) znám moooc dobře...

škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rafik

na stránkách allegro.pl jsem teď v současné době tři tyto nárazníky !!! a z toho ten nejlevnější za necelé 2tisíce, což je za hubičku. Jen kdyby ho někdo dokázal koupit..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Howler


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
tak se predved. O prispevek vys - Dragon, jeho galant, predni naraznik, chci te videt.

tak mi dejte fotku, jakmile bude lepší počasí a bude to tam normálně fungovat a pojedu tam,zkusím se po něm podívat a jako důkaz udělám fotku.

v těch gliwicích s tím problém nebude.. nevěřím tomu.. jsou tam opravdu i díly na skutečné exoty..



Offline Rafik

Tak zkus se porozhlédnout, až tam pojedeš. Ale pochybuju, že tam něco takového bude.

Mitsubishi Galant 93-97 nárazník DE (hranaté mlhovky)
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
podívám se,pokud je na allegro,tak tam bude..prodávaj to většinou stejní lidé,kteří se tím živí


Offline Rafik

Tak to potom jo.. Ty burzy tam bývaj o víkendu?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jo soboty tam jezdívám..jestli jsou v neděli nevím,zjistím ti to,každopádně ted tu byly 20stupnové mrazy,takže to tam nemuselo fungovat..pojedu tam koncem února