GalantWeb

poradnej slusnej servis - praha

Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
panove poradte mi. uz nejakou dobu se snazim najit servis, kde by umeli galanty a meli nejaky normalni ceny.
v posledni dobe nejsem uplne spokojenej s temi servisy, ktere jsem zkusil. obcas mam dojem, ze me berou na hul, obcas je tezka domluva o oprave atd.

mam galanta 97 rocnik a tu a tam s nim parev potrebuju na servis a take bych potreboval diagnostiku. v oficialnim servisu bych se nedoplatil, tak shanim nekoho stabilniho kam bych mohl jezdit i s drobnostmi ktere potrebuju.

dik za pripadnou radu.

Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Drak

Na pořadnej servis v praze jsem ještě nenarazil...vždy mě něco dojebali takovím způsobem, že jsem se nestačil divit.
Takže jezdím když je nutnost heveru a více rukou jedu za prahu do servisu http://autovostruha.cz  a vše ostatní  raději sám a mam jistotu.

Ale takovou radu si asi nechtěl vidět :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
drak > no, neni to zrovna pozitivni odpoved... :mad:

zrovna tam co jsem ted v servisu mam dojem, ze kdyby to byla prkotina, tak mi nabulikujou cokoliv, jenom aby ze me vytahli co nejvic penez. protze vyuzijou toho, ze tomu nerozumim. a to me stve. nechci jim krivdit, ale proste mam ten pocit...

s tema mimoprazskejma servisama je problem, ze si clovek kvuli tomu musi brat dovolenou. nez se dostane do prace, tak to trva ....
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Drak

no je to buhužel tak, bud ti řeknou, že to ještě nikdy nedělali a budou se na tom učit, a nebo dělaj machry a něco jinýho podělaj.

Jinak ted si tak vzpomínám, že někdo si vychvaloval servis někde na Harfě, to bych musel zjistit kter je to přesně.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
kdyby se ti podarilo zjistit ketrej to byl bylo by to supr.
zrovna kolem harfy je tech servisu vic...

a zrovna kolem ty harfy by se mi to hodne hodilo, protoze na praze 9 bydlim
« Poslední změna: 27.04.2010 - 11:58:12 od shark »
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline koty

čau nechci dělat zas velkou reklamu ale ve vysočanech v autopalacu jsme tam měli několikrát žraloky jsou tam dva kluci co se vyznaj dobře v mitsubishi protože je dělájí od jak živa a diagnostiku taky na to tam máme Mut 3 od misubishi kluci jsou tam šikovní jen ty příjmací technici na ně si dávat pozor je to pravda že jen machrujou ,sám ve vysočanech dělám autoelektrikáře a diagnostiku ,ale převážně na nových autech.Jen jsem reágoval na tu tvou pomoc :D tak kdybys chtěl něco zjistit rád ti píchnu.
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

čau, chci se zeptat, jaké máte kdo zkušenosti se servisem Autodíly Mychak  :D
Zatím jsem od něj jen objednával díly, ale teď se tam chystám na větší servisní úkony...

Mychaku jestli to čteš, neber to zle, jen se chci poptat, než ti svěřím auto  :laugh:


Offline Drak

Ja bych si tam auto nedal :) Třeba tam má teď nějaký nový mechaniky
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 No jo, Draku, diagnostiku máš vlastní --- též--- a ruce šikovný .  Sharku, co máš za problémy ??
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline morfes

Já bych zase potřeboval někoho v okolí Prahy na výměnu zrezlejch podběhů (teda jako až po létě, ale tahle debata se hodí!) a nejlépe, kdyby to rovnou nalakoval/doporučil lakýra. Kde byste mi doporučili? Vostruhu?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

Vostruha je dobrej na mechanickýproblémy. Plechařinu a lak pro něj dělá někdo jinej.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

koukám že skoro všichni výtáte servisy než si to udělat sám nebo s někým kdo pomůže  :-D nic proti ale né vždy se v servisech dělá podle manuálu.než u koho, kde to dělají furt tu značku  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

koukám že skoro všichni výtáte servisy než si to udělat sám nebo s někým kdo pomůže  :-D nic proti ale né vždy se v servisech dělá podle manuálu.než u koho, kde to dělají furt tu značku  -_-
Někdo si to udělá sám a někdo nemá čas a místo, proto hledá servis .Ramena , ložiska ........ si uděláš i na parkovišti , ale převodovku a rozvody   :undecided: :undecided: :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tombik

A lidi jako já si dokonce troufnou jenom na věci jako denní svícení, výměnu lampy a podobně a to ještě s dopomocí někoho šikovného. Představa že si měním rameno je pro mě sci-fi. Takže plně chápu...


Offline Ghost Buster

Cože ložiska na parkovišti??? Tak to si borec, a jak jestli se můžu zeptat, když chci vyměnit jen ložisko a né celej náboj???

Nemyslím to ironicky, ložiska jsem nikdy nedělal, ale zaslechl jsem cosi o lisování  :laugh:

Jinak je to celkem škoda, že člověk nemůže věřit servisům a lidem, který jsou v tom vyučený...


Offline Pepe

Stačí stahovák - dvouramenný a závitová tyč M24 s maticema a podložkama . K tomu 2 ruce a máš to . Jo a na utažení - moment. klíč . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

stahovákem to taky půjde ale lis je lis  :D polovina lidí se bojí něco dělat že to poserou ,ale nesmí se bát člověk má pak hroznou radost když si něco udělá na autě a řekne že to dokázal  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

Souhlasím, že člověk se nesmí bát, však se taky snažím co nejvíc toho zvládnout sám, ale když jde o podvozek, mám k tomu docela respekt a záleží mi na vlastním životě a nechci taky ohrozit ostatní.

Nerad bych doplatil na nějakou svoji chybu při montáži. Navíc mordovat se po autem na heveru a povolovat zatuhlý šrouby pod autem není moc příjemný  -_-  řekl bych že i docela nebezpečný...

Každopádně bych si jednou chtěl pořídit garáž se zvedákem a s pořádným nářadím a pak už budu snad trochu soběstačnej  :-D





Offline Pepe

Souhlasím, že člověk se nesmí bát, však se taky snažím co nejvíc toho zvládnout sám, ale když jde o podvozek, mám k tomu docela respekt a záleží mi na vlastním životě a nechci taky ohrozit ostatní.

Nerad bych doplatil na nějakou svoji chybu při montáži. Navíc mordovat se po autem na heveru a povolovat zatuhlý šrouby pod autem není moc příjemný  -_-  řekl bych že i docela nebezpečný...

Každopádně bych si jednou chtěl pořídit garáž se zvedákem a s pořádným nářadím a pak už budu snad trochu soběstačnej  :-D
Držím palce s tou garáží, mně se to povedlo po 20 letech .Levně a v Praze .
Jinak nikoho nepopichuji, jen mě séřou ceny servců, proto jako vyuč. zámečník si to co jde, udělám sám . :mellow:




三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline johny11

Pepe,naprosto souhlasím,stím,že si uděláš vše a serou tě ceny servců.Ložisko na parkovišti,nebo třeba poloosa opravdu není problém.Já osobně si nedokážu představit že bych dal svoje auto do servisu,teda krom diagnistiky.Když slyším od jiných jaký platí pálky třeba jen za výměnu kuláku,nebo ložiska,tak jen kroutím hlavou a jsem celkem dost nasr....

Koty:říkáš,že lis je lis,ale ne každý ho má a stahovákem nic nepoděláš,jen trochu víc zabereš  :D
Já lis nemám chystám se,že si ho postavím,ale všechny ložiska co jsem kdy měnil na jakých koli autech jsem měnil bez lisu bez velkých ran kladivem.Na to ti stačí jen teplo a chlad a vyndáš i nemožný  -_-
« Poslední změna: 01.05.2010 - 01:19:05 od johny11 »