GalantWeb

Brno

Offline KaGn

Jak tak koukám už pěkně dlouho nebyl žádnej sraz a ikdyž mě zatím nikdo nezná...po toužebných šesti měsících jsem si konečně pořídil Mitsubishi Galant 2.5, 6V...a chtěl bych poznat jiné duše s touhle úchylkou...Nevím ještě upe přesně jak to tu chodí, ale moc rád bych udělal sraz v Brně... KaGn


Offline koty

nazdar  máš  spíš V6  -_-  a srazy tu bejvají třeba jsem byl dnes v dlouhé lhotě na letišti na tuning se podívat a zajet sprinty a potkal jsem se tam s uživatelem robb a pokecali  -_-  .Tedy jinak srázy  bejvaj ale né vždy každý může  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Neboj tuning sraz v Brně bude zachvilku,já tam bohužel musím kvuli mladýho minituningu-modeláři,sice tam z galantwebu asi nikdo nepojede, ale jezdí tam lidi se žralokama ze slovenska, ikdyž taky v malým počtu.  Odkaz  http://www.tuningsalon.cz/
« Poslední změna: 08.08.2010 - 07:45:52 od robb »


Offline koty

máte odkaz na to ? ani nevím že tam má být  moc nevšímám tuningů  ale když není co dělat tak se jedu mrknout na auta  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
V Brne bych zajel mrknout na sraz, ... galant uz asi bude prodany, ale nejaky to mitsubishi vzdycky sezenu loooooool ^_^


Offline KaGn

Za chvilu je zima pojdme vymyslet neco u Brna....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ted v sobotu je ten tuning sraz v Brně, jedete teda někdo?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
teď v sobotu jsou ve znojmě závody dračích lodí a já taky jedu takže nejedu ale jinak bych jel :-D
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dneska jsem byl v Brně na srazu,cesta příšerná-drkotání asi 100km,eště, že tam pojedu znova nejdřív za rok,parking 50kč na den,vstupné 200kč,byl tam náhodou 1 žralok,s majitelem a zároven členem naseho fora jsem pokecal-má to obutý na 18ctkách-225,jinak nikdo,udělal jsem pár rychlých fotek , jestli to někdo chcete zkouknout, tak je to tady v raru ,má to 20Mb,takže rychlovka    http://uloz.to/5962309/brno-2010-od-robb.rar
Že tu oktávku ale naladil,co?Ještě mu tam chyběj svítící čepičky ventilku. :'(
« Poslední změna: 25.09.2010 - 23:41:27 od robb »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Dneska jsem byl v Brně na srazu,cesta příšerná-drkotání asi 100km,eště, že tam pojedu znova nejdřív za rok,parking 50kč na den,vstupné 200kč,byl tam náhodou 1 žralok,s majitelem a zároven členem naseho fora jsem pokecal-má to obutý na 18ctkách-225,jinak nikdo,udělal jsem pár rychlých fotek a 3videa, jestli to někdo chcete zkouknout, tak je to tady v raru http://uloz.to/5962309/brno-2010-od-robb.rar
Že tu oktávku ale naladil,co?

PavelLupa, toho znám osobně, má to celkem pěkný.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

To PavelLupa - konečně v čechách pěkný Galant .  -_- Ale hoď sem foto intru a zamki afto do garáže . Pěkné :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001