GalantWeb

PREDÁM GALANT

Offline Galantvojto

4500€+dohoda alebo ponuknite.Potrebujem peniaze,inak nepredal som.Pred nastriekaním este nevedel som,ze dostanem v takej situacie.
« Poslední změna: 02.02.2011 - 21:03:51 od Galantvojto »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Jindřišák

korun nebo euro?
To mě taky napadlo :D Asi spíš eur..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline tomasssr

To mě taky napadlo :D Asi spíš eur..

Eur?? To snad né.
Hele já jsem za to ochoten dát ihned čtyři tácy a přijet si pro to, bereš? :laugh:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
kdyby korun, ještě teď bych volal šéfovi že chci na zítřek dovolenou
jestli euro, tak je to za tuhle cenu neprodejný a každej půjde třeba do té mazdy v jiném příspěvku. Mimochodem ve funkčích detailech se můžou jít zahrabat německé automobilky včetně mercedesu oproti mazdě v nejvyžší výbavě
Radouš


Offline Pepe

Motor 2.0td najazdené 197000km.aut. klíma.el.okná 4x,el.zrkadlá.   R.V.98.Spoilery s certifikátom.Bolo nastriekané nedávno-takze bez skrabanca. Nové brzdy,rozvod. Cena 4500€+dohoda.
Nekúpim, drahé aspoň tu v Prahe, nepredajné . -_- :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
S origo vzhledem by prodal možná za 70 díky naftě ale takhle se každý zájemce jen pousměje a půjde pryč.
S tímto vzhledem a v dobrým stavu můj odhad 20tis
Chápu že chce dostat zpět investovaných 20tis za tuning, 20tis za lak, 15tis za nedávnou údržbu a 15tis za kola.
Jenže takhle to nefunguje. Auto má tržní hodnotu která se sníží novým lakem a výrazně tuningem. Nové náhradní díly nikdo nebere v potaz. Tohle snad všichni ví a ti co to neví, ať si to uvědomí
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak, tak cenu dělá rok výroby, kilometry a obsah motoru, třeba se najde kupec na Slovensku.Nedávals ty ,tam toho chameleona?
« Poslední změna: 02.02.2011 - 20:02:03 od robb »


Offline tomasssr

112 tis. kč za TD rok 98 a zasažené tuningem???? :o :angry: :D To se na mě nezlob, ale to je přehnané, to má opravdu cenu přibližně 20 tis. kč (800eur), bohužel.

Tohodle krasavce v origo Sport edici prodává za 75 tis kč.. (pro příklad)
http://www.galantweb.com/index.php?topic=2584.0
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Vojto toto za tolke peniaze nepredáš,,, :mad: je to moc.... je krásnyy BTW: toto je po laku....  :lipsread: a chameleona riešim ja.... ako ti tu napisali všetci je to vela... za tie peniaze dovezu z vonku origo a novšie a ešte ostane na marsky :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Galantvojto

 Chápem,podla vás aké bolo reálna cena? Zatial este cakám,lebo dúfam ze nájdem niekoho kto nerozumie k Galantom. :(


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Chápem,podla vás aké bolo reálna cena? Zatial este cakám,lebo dúfam ze nájdem niekoho kto nerozumie k Galantom. :(
2500 euro ak trafiš hlupáka možno aj viac...... je to smutne , ale je to tak.  :'( na tvojom mieste po tolkej investícii by som ho už dokonal .  :mellow:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
2500 euro ak trafiš hlupáka možno aj viac...... je to smutne , ale je to tak.  :'( na tvojom mieste po tolkej investícii by som ho už dokonal .  :mellow:
Přesně tak to řeším já. Co investuju do auta, to budu užívat až do zvrakování protože když do dílů vrazím 50tis, tak je při prodeji nikdy neuvidím. Raději si to nechám dokud se mi auto nerozsype pod rukama. Protože podle stavu karoserie vidím jak dlouho to auto bude schopné provozu, tak podle toho investuju i do náhradních dílů. Nač je mi origo ložisko nebo rameno za 5000 které vydrží dalších 15let když vím že budu jezdit jen 4 roky a když se náhodou posere znovu tak koupím ještě jedno a i tak ušetřím. Ani rozvoďák sem nedělal. Já auta nikdy neprodávám protože bych na tom vždycky prodělal spoustu peněz. Odemně jedou rovnou na vrakoviště nebo je někomu daruju
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Mám ale nejsem ani blázen (nic proti tobě blázne  :D ) a ani nejsem bohatej abych zbytečně dotoval cizí firmy a státní pokladnu kterou rozkradou státní instituce a příspěvkové organizace dotované krajem. Něco jiného je když budu kupovat něco na fábku. Ta bude jezdit ještě 20let tak jí dám jen to nejlepší aby to fakt vydrželo
Radouš


Offline tomasssr

Mám ale nejsem ani blázen (nic proti tobě blázne  :D ) a ani nejsem bohatej abych zbytečně dotoval cizí firmy a státní pokladnu kterou rozkradou státní instituce a příspěvkové organizace dotované krajem. Něco jiného je když budu kupovat něco na fábku. Ta bude jezdit ještě 20let tak jí dám jen to nejlepší aby to fakt vydrželo

To fakt věříš že ten tříválec vydrží 20 let?
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to já jsem na tom se srdíčkem opačně-nejsem pracháč, ale až auto doslouží , tak pujde do depositu a nechám si ho zakonzervovaný pro příští generaci, aby viděla, že se kdysy podařilo vyrobit nádherný auto, momentálně se snažim, dát mu vždycky to nej, at si ještě na starý kolena užije na jiný nový -hlavně silný a pěkný stejně nemám, tak až doslouží, budu chodit pěšky-prý je to pro zdraví, ale snad to jen takk hned nebude a ještě si užiju pár let V6!  Ikdyž teda mě trochu navnadili kluci, co maj žraloka v automatu s tou forsáží, to bych chtěl zkusit a možná i vlastnit. :undecided:
« Poslední změna: 03.02.2011 - 20:45:53 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Nevěřím ale doufám v to. Čekal snad někdo že škoda 100 bude jezdit 40 let? Nikdo. A vidíš, jezdí dodnes. Myslíš že dneska dělaj horší motory než před 50 lety? A to jezdily na jinačí olej -_-

Mimochodem ROBBY ten nápad ve mě taky hloubá. Byl by to krásnej veterán. Jenže nemám stodolu
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak nákej kámoš, co má velkou zahradu,no.