GalantWeb

Automedik.cz

Offline Hoody

Objednával jste někdo z tohodle webu?
www.automedik.cz/

potřebuju tyčky stabilizátorů, od mychaka mi napsali zadní za 700 - 1000, tu je mají za 400, přední dokonce za 370, ale nevím jestli se tomu dá věřit.
jezdím za LPG ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
já to zkoušel, ale neměli moc věcí skladem-nepochodil jsem u nich , prý čekají na kontejner... ^_^


Offline Hoody

www.automedik.cz/autodily.html?path[]=102840&path[]=332747&path[]=332752&path[]=434713&path[]=438759&path[]=975722&product=198974

No, při objednání se to tváří, že to skladem mají. Horší je, že nevím jestli budou to bude na Galanta rozměrově sedět... Nevíte někdo? :angel:
jezdím za LPG ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak snad ti to vyjde, na mě se to taky v objednávce tvářilo, že se to ...zpracovává a pak za 3 dny volali, že to nemaj. :evil: Ale nezklamali mě prodejci z Ostravy a okolí.
« Poslední změna: 21.07.2011 - 19:42:41 od Rob »


Offline Ghost Buster

Já jsem objednával, ale poslali mi zboží jiné značky za stejnou cenu.

Reklamace proběhla v pohodě, jen sem platil 150 poštovný...


michal95

  • Host
Hlavně se musíš dívat od koho jsou ... to znamená když tam je napsané pouze " tyčka stabilizátoru" ...tak nebrat pač ti můžou poslat tyčky od Starline a ty stojí za velký h****  ... vymlátili se mi asi po
2 000 km.


Offline Hoody

Objednal jsem ty MOOG, tu značku neznám tak snad něco vydrží...
jezdím za LPG ;)


Offline Hoody

Tak jenom pro info, tyčky dorazily, akorát mi napsali že zadní nemaj skladem a že je nahradí jinou značkou (Nipparts), jak rekli tak udělali, akorát ty co poslaly nebyly na galanta  ](-:
Takže mě čeká nová objednávka a vrácení těch špatnejch.
jezdím za LPG ;)


michal95

  • Host
Už nic od medika nekupuju .... všechno spletou a pošlou špatný ND. ](-: ](-: