GalantWeb

Palubní počítadlo

Drak · 619 · 161771

Offline morfes

Paráda :) takže zase tak mimo jsem nebyl. Velké díky!

Ještě zapojit na baterku a na zapalování. Jsou tam v okolí někde nějaká místa, kam to napojit?
Už se ptát nebudu :D  :angel:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

asi nejjednoduší je to napojit na + a zapalovaní přímo u konektoru autoradia.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

Paráda :) takže zase tak mimo jsem nebyl. Velké díky!

Ještě zapojit na baterku a na zapalování. Jsou tam v okolí někde nějaká místa, kam to napojit?
Už se ptát nebudu :D  :angel:

nebo varianta B, pouzit konektor hodin. Je tam trvale + , spanene +, + kdyz se rozsvitej svetla a kostra
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline morfes

To by bylo asi docela elegantní řešení, ovšem kdybych mohl najít kam ty dráty od hodin vedou :D to jsem vzdal po tom, co jsem zjistil že končí někde v útrobách palubky  ](-: ještě po tom kouknu!

Nicméně teď mi trochu zatrnulo a to, když jsem chtěl zkusit funkčnost. Po zapojení do usb notebooku displej pouze problikne. To vám dělá taky, nebo by měl svítit a něco ukazovat? Program se tváří jako když něco načetl (když opomenu, že ukazuje čtyřválec místo šestiválce). Je to tak dobře?
Bohužel k ostrému zapojení do auta se nedostanu, protože zítra odjíždím na hory a toho času moc není...na druhou stranu ideální příležitost pro testování. Jak se to bude tvářit po otočení klíčkem tedy nevím.
« Poslední změna: 27.12.2011 - 16:52:36 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

po otočení klíčku displej zustane svitit a pres usb se spojí s PC. V programu pak nastavíš co potřebuješ a pošlešto do počítadla, který při přepisování paměti problikne.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Jasný, tak daleko jsem se ještě nedostal. Spíš jestli někdo tušíte, co by se mělo (ne)stát, když se připojí pouze jednotka k ntb přes usb, když leží na stole. Jestli by měl ten displej něco ukazovat, nebo by se neměl vůbec rozsvítit (mně problikne)? Páč mám takový podezření, že asi nebude v pořádku  ](-:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Jediný problém je napájení Ppc, protože z ntb ti jde jen 5,6 V , že jo . :undecided: Jedině že bys to napojil na nabíječku nebo záložní aku 12V.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

na stole jen připojeným na USB to neděla nic potřebuje to 12V
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

"morfes" som rád že si sa na všetko opýtal a tak už asi ja nebudem musieť nikoho otravovať. Aj mňa to už čo nevidieť čaká.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

u mě to teď lehce stagnuje, páč na zapojení nebylo moc času, vyskytly se nenadálé komplikace (jakože tlačítka po zandání do přístrojové desky nejdou mačkat, takže se to musí předělat) a není chuť to teď moc řešit. Moc se mi ani nechce šahat do těch kabelů k řídící jednotce atd.
Nějak se mi to znechutilo...navíc za 3 dny jedu zpátky do Belgie, takže jsem myšlenkama už jinde  ](-:

Tak nějak jsem doufal, že po těch mých přiblblých otázkách se najde někdo, kdo by se chtěl ptát stejně :laugh:

Nenašel by se tu někdo, kdo by byl ochotný mi to za flašku dobré whisky/rumu/slivovice zapojil? V podstatě se jedná "pouze" o napájení 12V, napojení na startování, a napojení na dva kabely z řídící jednotky  :big grin:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Werewolf66

coz o to, ja bych to asi zvladnul....ale ted nejsem moc mobilni a ty jedes za 3 dny do ksa....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline morfes

samozřejmě bych já přijel (jsem od Prahy)... a rád i odjel :angel:
v úvahu to nejdřív připadá za měsíc.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Do toho se pustím na jaře ,teď mám v garáži zimu . :laugh:   Jenom dotaz na chytré hlavy ---- kam vede kabel od venkovního čidla teploty ? Do klimy , jasné, ale schema .
« Poslední změna: 07.01.2012 - 18:45:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Do toho se pustím na jaře ,teď mám v garáži zimu . :laugh:   Jenom dotaz na chytré hlavy ---- kam vede kabel od venkovního čidla teploty ? Do klimy , jasné, ale schema .

mno venkovni cidlo ma ale jen 2 draty a cidlo od pocitace ma 3 draty
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 ](-: ](-: J,j, tam je vlastně vlastní termočidlo . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline t.j.silence

samozřejmě bych já přijel (jsem od Prahy)... a rád i odjel :angel:
v úvahu to nejdřív připadá za měsíc.
Hlavne sa na to nevyprdni, keď si do toho už investoval. A keď ti to bude správne fungovať, tak si budeš gratulovať a budeš rád že si sa na to nevykašlal.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

nevyprdnu se na to už z toho důvodu, že místo hodin mám tmu a nevím pořádně kolik je hodin haha dívat se na telefon za jízdy ve tmě taky není žádná slast :big grin:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline t.j.silence

No mne niekedy idú a niekedy zase nie. Takže tam nikdy vlastne nemám presný čas. Ale to mi robí asi len posledný rok.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

někde tu je návod jak je opravit....něco s kontaktama bude, taky jsem to měl a v servisu to za stovku opravili :laugh:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

http://ozvr4.com/forums/content.php?114-Fix-your-clock       ](-:       na co máte vyhledávání ??? :angel:


 NEFUNGUJE
 
« Poslední změna: 14.02.2015 - 20:37:59 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001