GalantWeb

vejfuck

Offline Alik

zdar zvirata B) potreboval bych radu chtel bych si udelat ladak a nemam na nej granty!!a chtel bych dat misto zadniho tlumice  trubky..stejnyho prumeru jako je celej vejfuck....kajek to bude mit vliv na morot???nestrati to vyjkon??zadim diky..alik
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Ptal jsem se na to známýho, na výkon by to nemělo mít takovej vliv jako na spotřebu, která se znatelně zvýší.
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Guest

  • Host
A Z LADAKEM by ta spotreba nemela bejt tak brutalni ne??


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
nebude to tak hrozný, ale taky se zvětší, ale čísla ti neřeknu, to je u každýho jiný, počítej tak skoro litr na sto navíc, možná i víc, ale možná i míň než litr. Kámoš si dal značkovej laďák na golfa a stouplo mu to o litr.
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline VMK

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
to je tym ze viac pridava plyn(viac to huci ked pridas plyn), lebo spotreba sa moze aj zmensit tym vyfukom
Galant GTI-16V FWD sedan  r.v. pravdepodobne ´89


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já mám udělaný celý výfuk. Kat je pryč, místo středního dílu je rezonátor a na konci je mírně zatlumená laděná koncovka. Spotřeba šla nahoru určitě a plynem to tedy není. Dokonce je jedno jak jezdím a jsem na 11/100. Nejhezčí zvuk to má kolem 3500 otáček.


Offline Alik

begy to je brutalni pripad tvuj galant ze 2,0 zere 11 litru..musim se zeptat draka ten mel tayk komplet vejfuk an to samym motru co ja doufamze to nebude tak brutalni..narust jako u tebe.... :omg:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov