GalantWeb

Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会

Drak · 256 · 90386

Spojené události

  • Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会: 23.06.2018 - 24.06.2018

Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Cus draci, pivo co jste nevypili jsem musel svepomoci a par kamosi dopijet celou nedeli  :(. Jinak dik , ze jste dorazily. Koncem leta (srpen) planuji sraz na letisti v Plane u CB, v plne palbe s obcerstvenim , motokarama apod... Tak doufam, ze se sejdem v minimalne takem poctu jak tu u nas. A propos, s Lancerem 83kw jsem mel cas 55 a to me vypadlo radio na fofrklacek a jeste penalizace za prejetou gumu  :angel:... Rad jsem Vas poznal VV ( For Pepe - foto se zpracovava)


Offline Sir Dag

Tak kdo byl na jarním srazu ví kdo Carlos je. No a právě teď svolává předvánoční sraz. A pozor kdo nechce jezdit daleko. Bude v Praze!

Zkopírováno z fb:
Je již tradicí, že pořádáme ,, Předvánoční Mitsubishi Sraz," abych předešel zbytečným dohadům o místě a datu, rozhodl jsem se pro radikální řez. Sraz bude 12.12.2015 od 12.12 v podzemních garážích Galerie Nové Butovice, na Praze 13, zde se přesuneme pěšky na Bowling (zarezervuji 2dráhy) + dvě hry Laser Game. Na oběd pak pojedeme mini spanilkou do Restaurantu Svatý Prokop, kde budeme již tradičně pohoštění formou teplého švédského stolu, včetně polévky a desertu. (SUSHI od Mr. Shina je samozřejmostí) . Ale aby to nebyl jen sraz o autech, tak jako vloni každý přinese anonymní dárek v hodnotě 50,-Kč (platí i pro děti - příklad - pokud přijede celá rodina Brandtl / Mužíková , pak každý člen přiveze 1 dárek v hodnotě 50,-Kč tedy tato rodina tam bude minimálně za 350,- :D). P ak vybereme to nejhezčí auto, pokecáme, popláčeme si jak nejsou peníze a čas na častější srazy. Samozřejmostí bude ozdobený stromeček. . ..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeníček

Jako jestli Carlos bude na srazu tak super, ale co já vim, tak tenle sraz o kterym píšeš snad pořádá Tibbar
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Pepe

Jestli Carlos nebo Tibbar je mi jedno , jen nesmim do podzemky . Jinak dorazím.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Prijedu taky.......jestli nezapomenu :(...fb v garazi nemam  ](-:. Tak ani nevim, kdo to porada..Cas si udelam jen mi nekdo dejte nejaky varovani alespon tejdemn dopredu  ](-: ](-:,


Offline Pepe

Garáže Butovice :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěkný!
A pak,že nemůžeš do garáží. :-D
« Poslední změna: 12.12.2015 - 21:52:52 od Rob »


Offline Pepe

Nic zákazové jsem neviděl - Butovice jsou průvanové . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Na vjezdu kam jsem vjížděl já, zákaz pro lpg byl. Ovšem vjezdy jsou dva  :evil:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jeníček

... tak se vůbec nic nestalo, protože je to soukromé parkoviště a neplatí tam předpisy, resp. silniční zákon. takže z právního hlediska ty značky nemusíš dodržet a policie tě nemůže na soukromém pozemku pokutovat. značky na takovém místě jsou pouze informativního charakteru
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

jak to má naučené :D
To policajti neradi slyší..jsou pak agresivnější... :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jak to má naučené :D
To policajti neradi slyší..jsou pak agresivnější... :D
Taky mě to napadlo. :mellow:


Offline Pepe

O kamerách , které snímají zadek vozu , jsem tam neslyšel  a do podzemí jsem vjížděl z výjezdu venkovního parkoviště . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Kdyby všichni měli nálepky na svém místě nebo aby je měli , tak by tam parkovala jen polovina auťáků s vyšším obsahem motoru . :mellow:    Nečertím se , to nechávám za volant . :evil:    ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

To čertění patří do jiné diskuse  :D  . Jo , jinak pochvala před nastoupenou jednotkou a praporem , Líbí . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Overlord

... tak se vůbec nic nestalo, protože je to soukromé parkoviště a neplatí tam předpisy, resp. silniční zákon. takže z právního hlediska ty značky nemusíš dodržet a policie tě nemůže na soukromém pozemku pokutovat. značky na takovém místě jsou pouze informativního charakteru

 :laugh:  :laugh: Takže když si majitel tohoto parkoviště dal značku "Zákaz LPG" tak tam můžeš vjet ?


Offline Werewolf66

... tak se vůbec nic nestalo, protože je to soukromé parkoviště a neplatí tam předpisy, resp. silniční zákon. takže z právního hlediska ty značky nemusíš dodržet a policie tě nemůže na soukromém pozemku pokutovat. značky na takovém místě jsou pouze informativního charakteru

no pozor, pokud je u vjezdu zavora a musis si vzit lupen,tak ano, je to soukromej pozemek, tudis tam neplati silnicni zakon (ale plati provozni rad -> tudis i dodrzovani dopravniho znaceni ale jak je to s vymahanim, tezko rict) ale pokud tam zavora neni nebo je otevrena a mas volny vjezd, tak je to verejne pristupna komunikace -> tudiz zde plati silnicni zakon -> tudis te policajti muzou pokutovat.

ad: dost casto tyhle parkoviste jsou zkolaudovana jako verejna ucelova komunikace, takze tam taky plati silnicni zakon
« Poslední změna: 13.12.2015 - 23:15:18 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!