GalantWeb

vyfuk na galant 2.0 100kw 1997 skoro zadarmo :-)

Offline Cimra

Ahoj koupil sem neoriginalni vyfuk ptz origo stoji cca 5000...tenhle vysel na krasnych 918 kc :-)krasne pasuje jak prumerem,prirubou i drzakama:-) tichoucky chod :-)   http://www.vyfukyonline.cz/zbozi/124155/VYFUK-MITSUBISHI-Galant-2-0i--16V-2-0i--16V--1997-.htm
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline BlackJack

Díly na žraloky už začínají být ve výprodejových položkách, tak jsou ceny rozumné.

Originál výfuk je samozřejmě echt nejlepší, ale ten POLMOstrów by snad mohl chvíli vydržet.
Na žraloka není problém sehnat zadní díl výfuku, přední díl jsem viděl v AK, ale třeba středový kus sem zatím nikde v nabídce nenašel.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63



Offline Jeníček

Cimro, kámo, seš můj zachránce! Mě teď znova prasknul (po dvou svařováních) opět středový díl výfuku a za 3500 se mi nechtělo kupovat novej. Zkusim zjistit info z toho autodily-prostejov.cz, protože za necelejch 800 je to zadarmo :-) jen se bojim toho že je to na předchozí verzi galanta..
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť



Offline Jeníček

takže by nějakou drobnou úpravou (např flexou a svářečkou) nebylo možný z něj udělat díl pro naše myšáky?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Pepe

Třeba se někdo nabídne , ale předem říkám -já ne. :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Jeníček

No, jak to tak vidim tak to stejně objednám, porovnám s originálem a upravím aby to pasovalo.  :mellow:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Drak

hlavní rozdíl je ten, že 93-96 ma vyfuk na levou stranu a 97-03 na pravou. Jediny, co je trochu podobný je přední rovná část trubky do prvního kolena za tlumičem
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Cimra

Tak jim skus napsat mejla at ti poslou primo fotku tech trubek a at ti zmerej celkovou delku..pokud by ten tvar a delka sedely tak bych to bral ono to furt svaret je taky na vykonu znat...kdyz sem mel seat ibiza 1.4 tak sem poridil stredni a koncovej dil(oboji repliky z polska)....auto uplne zmenilo chod a ejhle druhy misto na sprintech :-D tenhle na galanta sem objednall a on mi volal ze nevi jestli bude na ten muj pasovat..rek sem ze s upravama pocitam a nakonec sem nemusel delat nic..jen se trosku spletly a poslaly mi jiny tesneni:-D tak sem sebral mamince alobal a udelal si narychlo svoje :-D
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Jeníček

Vidíš, to s tou fotkou mě nenapadlo :-) jako podle nákresů je to dost podobný, počítám že když to koupim tak udělám 2-3 řezy flexou, svařim na správnej tvar a je to. A i kdyby to mělo vydržej jen 3 roky, za 8 stovek a 2 hoďky práce mi to stojí. Beztak si ho pak do tý doby udělám z nerezu celej :-) jen na to teď neni čas a auto zní při rozjezdu jako traktor :-)
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Cimra

Podivej jestli ho maj skladem a urcite ho vyfotej...ja sem ho v patek rano objednal a v pondeli ve 2 sem ho mel doma...jen ja tam nebylo no :-D takze opravdu ryche :-)  levne ....a uvidime jak dlouho vydrzi....pokud prohnie volim taky nerez :-D
2.0 gls 100 kw 1997 sedan