GalantWeb

gril párty - aneb jak říká Jeníček servis párty :D

Offline Sir Dag

Tak zatím jsme plánovali Od 26 do 28 :)
Jo a Jeníčku neboj...pokud by zase něco ruplo či tak :D Tak je tu náhradní galoš ze kterého to můžeme vybrat .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeníček

Supr, Servispárty vol. 3 pokračuje  ^_^ jinak s tim víkendem počítám na ty brzdy
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

jak jsem slíbil foto..kdo přijede uvidí co se dá koupit za 7tisíc .-)
Krátce, stříbrná maska, 15tky origo kola, tmavená skla, nově stříkané komplet zadní dveře, přední hrnce bez koroze, prahy jsou chycené jen v zadní části cca 10cm (jinak boží), kapota a přední blatníky též bez koroze.

Jinak závady..klasika chycené zadní lemy a prasklé zrcádko. ( ještě, že tu mám náhradní :D ), no a pak svítí kontrolka motoru ( ovšem vodu nežere, olej nežere a jede - zatím jsem s ním najezdil 300 km ), mno a bouchnuté jedny dvěře ( hm ty taky mám schované :D )
Ale co mě asi rozčiluje nejvíce. Je po kuřákovi.....hm naštěstí látkové interiéry mám ještě dva :D

PS: ten vlevo
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

a asi K.O. zadni tlumice :)...jinak dobry za ty prachy :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Musim přiznat, že jsem se na ně nějak nedíval. Ovšem zrovna tam kde stojí jsou na trávě trochu výmoly, v zimě mi díky tomu spadlo auto z heverů.

No každopádně auto jsem přitáhl pro slečnu a jí teď otec vymluvil spotřebu....bóže..tak buď jezdim galantem nebo felícií se spotřebou o půlku nižší. Ovšem ten konfort, bezpečnost a já nevim co..to se nedá popsat. Takže raději si asi koupí oktávku za 50tisíc do které narvou dalších 10t plus eko když nebude a spotřeba 5-6litrů. Hm..když ročně najezdí 3 tisíce kiláků má to smysl....bóže..

No k závěru. Vypadá to, že autí nakonec nebude mít účel pro který jsem ho přitáhl. Tak půjde asi dál na prodej :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeníček

Děcka blíží se nám servis párty, takže s kym můžeme počítat?  ^_^
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Pepe

 ....a jí teď otec vymluvil spotřebu....bóže..   tatíček patří asi mezi osvícené  (koncernem) ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

tos vystihl pepe - trpí nemocí zvanou "oktávka v tédéíčku"  :(
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Trewor

V sobotu mě nakonec čeká práce, takže leda tak v neděli.

Jinak s tou spotřebou při 3tis km za rok ](-:
A například ta Felda při provozu čistě po městě taky umí jezdit za 9-10
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

Trewore..je to na tobě, rádi tě uvidíme...každopádně pořeším náš soukromí dotaz a dam vědět.
Pepe..no a co ty máš na práci  :evil:

S tou spotřebou...já se jim divím. Každopádně teď mi akorád píše slečna, jestli náhodou nevím o nějakém sedanu či jiném autě....No a kdyby to co jsem přitáhl bylo v pořádku tak teda zda to...
Já nevim co teda chce :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Já nevim co teda chce :D
Však ženská a ještě mladá, tak co bys chtěl :laugh:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Jeníček

ženský neví co chtěj, proto jim my, rozumní mužové musíme říct, co je správné a ta správná cesta je "galant v dvapětce" a ne "oktáfka v tédéíčku"  ^_^  ^_^
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline in4mator

No tak jestli hlavně do města, tak spíš dvoulitr, 2.5 ve městě je tak trochu jak jít s bazukou na komára :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Jeníček

tak já sem rodilej pražák a ten dvoulitr mám a stačí mi :-) ale víš jak - bazuka je jistota.. :D
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

hele..já osobně byl také s dvoulitrem spokojenej. A dokonce si říkám, že můj další galant za těch 5, 6 let bude asi zpětně dvoulitr. Je prostě jednoduchej a nenáročnej. Levnější rozvody atd...a ten výkon pořád dostačující..Byl jsem s nim spokojenej. Pořád je to galant.

A co se týče slečny....se jí pak zeptej sám co si teda myslí o galantech.....Názory teda... ](-: Jde prostě vidět, že opakuje něco kdo jí co namluvil. Sama málo zkušeností......

Nejlepší odpověď.. (též odposlouchaná od někoho) vždyť je to starý auto....
K tomu musím dodat..stará je i felda,felcka,faforit, i ten její bývalý peugot sežranej,astra a já nevim co. když chceš něco novějšího..fajn..tak si dej na stůl 70 tisíc a kup si něco novějšího...tady je důvod prodeje jasný-starý auto. Ale proč se prodává auto staré pět-sedm let když jsi s ním spokojená? To většinou tím pádem neprodáš. Kolegyně si koupila novější a za měsíc motor udělal papá...Zkrátim to. Staré ANO...ale ten komfort je prostě nad všechny staré auta co znám.....

Nu nic..debata může pokračovat u nás při mase :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Dagu, pošli mi adresu, kdybych chtěl dorazit . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Jinak na programu je samozřejmě nejen oprava našich miláčků, ale k dispozici je i lukostřelba, posezení s haldou jídla a pití, zhruba na dvě hodky se vypaříme podívat na veterány (veteráni-pouze sobota)...no program je .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Servis párty je v plném proudu. Je něco málo po páté hodině a já jsem teprv v půli repasi Jeníčkových brzd. Takže ruce zas celé řerné, leháro pod autem a halogen při ruce. Asi bych se měl nad sebou zamyslet a přestat být workoholikem :D

Jo a důležité info. Za poslední dva měsíce je to čtvrtý žralok co se mu dívam na brzdy..Zadek mají všichni špatný. Jeníček to měl dokonce krytické. Vodíci šrouby nenamazané-přirezlé k držáku destiček, písky přirezlé ve třmenu...Nic nešlo povolit..na všechno odrezovač a nechat působit půl hodky. Stejnak trvalo tři hodiny než byly třmeny dole  ](-:
Takže zadní brzdy KONTROLA!!!! hlavně PÍSTKY!
« Poslední změna: 27.06.2015 - 05:54:14 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Berzelius

JJ to znám už asi tři-čtyři měsíce opravuju toho 2.5 od Davidda a hrůza komplet nápravnice šla ven a zavařovaly se nosníky a jak píšeš čepy pístky všechno v háju ty rovný ramena na kterých se seřizuje geometrie atd...plus předek ramena komplet +destičky a repase převodovky+komplet spojka a spojková hydraulika. Ještě přetěsnit vika ventilu vyměnit olej a svíčky a časem rozvody..no prostě su nemocnej a auto stále zvenku nic moc no prostě za 10000,- co bych chtěl že ](-: ](-:
« Poslední změna: 28.06.2015 - 17:30:41 od Berzelius »


Offline Pepe

Jo kluci, některé majitele si ty auta nezasloužili, bylo by zapotřebí je bít hlava-nehlava . :mad: :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001