GalantWeb

gril párty - aneb jak říká Jeníček servis párty :D

Offline Jeníček

No a dopadlo to takto..  :mellow:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

počkat...původní zrezlý třmen bohužel není vyfocený...na fotce co tu máš jsi zapoměl uvést, že rez byla zbroušena :D

Jinak na dením svitu to vypadá asi takto
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Nakonec se opravilo hodně věcí. Mnohé jsme si poradili, v sobotu jsme docela dobře zapařili, nebýt Pepého tak by jsme snad nenasadili nové pružinky do třmenů. Je to prostě mistr.

A tady je malá ukázka z výletu veterenánů..jak říkám. Malá ukázka, bylo tam toho halda....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

a další
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

a další
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

A teď pozor...potkali jsme tam pár tunerů...přidávám jednoho v originální velikosti...Schválně kdo to najde........no dobrá..je to led svícení na spod nárazníku...takhle prznit veterána  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Tak a pro dnešek můj poslední příspěvěk.....Jak jsme se bavili, že si myslím o sedanu kterého jsem koupil známému...no tak jsem to uhádl. Je zbořený na prdel. Přitáhl jsem, ale opravdu krásného nezrezlého galoše v sedanu. 2,5 V6 automat 99rok v černé kůži. Cca po čtyřech dnech ho zbourali.....to je tak..kupuj něco někomu a vidíš jak si toho váží...

No každopádně závěr. Budu mít funkční ABS :D
A co to znamená pro vás? Díly na V6 k dispozici...tak komu co zlobí a chce to ?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

A teď pozor...potkali jsme tam pár tunerů...přidávám jednoho v originální velikosti...Schválně kdo to najde........no dobrá..je to led svícení na spod nárazníku...takhle prznit veterána  ](-:

u mrkacky to jeste chapu. Setri mechaniku svetel.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Musim přiznat, že jsem se na ně nějak nedíval. Ovšem zrovna tam kde stojí jsou na trávě trochu výmoly, v zimě mi díky tomu spadlo auto z heverů.

No každopádně auto jsem přitáhl pro slečnu a jí teď otec vymluvil spotřebu....bóže..tak buď jezdim galantem nebo felícií se spotřebou o půlku nižší. Ovšem ten konfort, bezpečnost a já nevim co..to se nedá popsat. Takže raději si asi koupí oktávku za 50tisíc do které narvou dalších 10t plus eko když nebude a spotřeba 5-6litrů. Hm..když ročně najezdí 3 tisíce kiláků má to smysl....bóže..

No k závěru. Vypadá to, že autí nakonec nebude mít účel pro který jsem ho přitáhl. Tak půjde asi dál na prodej :D

Tady by byl možná zájemce http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema/koupe-2-0-v6-24v-110kw-147287?select=147313#message147313


Offline Sir Dag

Nevím jak vy, ale s Jeníčkem jsme plánovali nějaký víkend. Klasika: pogrilováníčko, pokec..Ovšem tentokrát se nebude jednat o servis párty ale o bordel párty !  :evil:
Totálně rozkucháme sedánka...kladivo, flexa a moje oblíbené SEKERA :D
Kdo se přidá..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Jeníček

To zní dobře :-) Mohli bysme to pojmenovat vkusně "demolition párty" :D
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť