GalantWeb

brzdy

Offline Sir Dag

a teď blbá otázka na tebe Pepe..je spuštěný motor špatně? Já jsem si říkal, že jede posilovač a víc toho vyžene ven...Tak mě buď pochvalte a nebo uveďte omyl....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

Pepe: nevím nebyl jsem u toho ale snad měli nastartovano kvůli abs
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

  Pro pořádné odvzdušnění brzd se DOPORUČUJE mít spuštěný motor , není to blbý dotaz .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

tak pri dnesnim ohledani sem nic nenasel, kapaliny je stejne jako vcera....nechapu, asi je to kouzelny
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Kdy jsi měnil destičky ?  Není to úbytek na ojetých deskách ?  Nebo se teprve dostala kapalina do některého ze zadních válců , můžou být zarostlé hadičky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

brzdy sem kontroloval na podzim, pisty se hejbaj, rozjebany a namazany vodici cepy a drazky, a kotouce jsou pekne leskli, takze asi brzdej jak maj
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Asi odchází gumička v brzd. válci?


Offline Sir Dag

napadá mě ještě hadička co vede od trubky k brzdiči. Ale to by musela jen prosakovat či rojit kapičky..protože kdyby stříkala tak by jsi to měl kolem kol mokré..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

jako gumicku v pistku sem jednu menil, a taky to byla prvni vec co me napadla...ale nejde mi do hlavy, ze v nadobce kapalina byla (mezi min a max) a delalo to problem,ze se pri prvni seslapnuti zabiral hodne nizko a po pouhem doliti kapaliny do maxima se to "opravilo" a brzdi jak ma....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Podívej se pod auto na koncovky hadiček, ale napadá mne pružina v pumpě nad pedálem . Až budeš moct, tak ji vyměň .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
viděl bych to na hlavní brzdový válec.


Offline maxx2

odchadza niektora brzdova trubka z dovodu prehrdzavenia alebo mechanickeho poskodenia.  treba dobre popozerat a vyrobit nove

Odoslané z Le X820 pomocou Tapatalku

Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

Maxxi, nabudúce si to celé prečítaj . :D
« Poslední změna: 13.01.2017 - 21:03:44 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GanoR

Poradil by mi někdo, jaké jsou rozměry kotoučů a brzd. destiček na V6, r.v. 99, sedan?  Momentálně nemám dostatek nářadí a nemám to čím změřit..


Offline Pepe

 Kotouče můžou být 272 mm ale s destičkama bývá problém  - Akebono  149,5 mm anebo  Sumitomo  145 mm ale ty mají jiné vedení .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

99 rok..no..ten byl přechodný..můžeš mít jak malý kotouč, tak i velký..Jako nejlepší je prostě sundat kolo a podívat se co máš zač a nebo, pokud máš hliník jen skrz něj...případně jsem dej foto brzdiče a my ti to povíme bez měření .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline GanoR