GalantWeb

Výztuha předního nárazníku MITSUBISHI Galant 88-92

Offline sindy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
dobry den ,schanim,nemate nekdo zapomenuty kousek nebo nevite kde sehnat???dekuji ](-:
« Poslední změna: 01.03.2016 - 13:41:49 od sindy »


Offline Pepe

Vyhledej si vrakoviště a optej se. Mlčechvosty - u Mělníka, Děčín,Ústí nad Labem, Český Brod - Nagano.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zkus se podívat po stejném dílu,ale na Eclipse nebo Sonatu,možná by to mohlo pasovat.Třeba někdo poradí.


Offline Drak

a je to na celoplastový nýrazník nebo spodek plech a vršek plast?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Drak


Offline Pepe

Čus komiku, proto je lepší, když si zadá VIN do profilu - hned se ví , co hledá . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline sindy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
zdarec,uz jsem davno projel snad vsechny vrakace,proto pisu sem diky jsem tam kde jsem byl,jedine dekuji za ty planky a snad to podle toho najdu,,,diky


Offline sindy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
citace::.a je to na celoplastový nýrazník nebo spodek plech a vršek plast?----- spodek plech a vršek plast








Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dej vědět,zajímala by mě cena.
Možná by se něco dalo sehnat i z Allegro.pl,ale poláci do Čech nechtějí nic posílat.



Offline sindy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
diky,ale mam pocit ze jsem tam uz volal,ale zitra zavolam,,vobvolal jsem asi 25-30inzeratu a uz nevim co kde zustalo,,, :mellow:


Offline sindy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
uz jsem ju sehnal,pouzitou v dobrem stavu,nova je skoro za 4000tisice.diky vsem co pomohli,, :D