GalantWeb

Řazení přes zuby / kvalita oleje

Offline Kouba96

Sire, abych měl kočár ve stavu 100%, potřebuju aspoň 40tis  :undecided:


Offline Pepe

mě došly prachy na všechno :(
To jako že máš prachy na všechno  nebo že jsi švorc ? :angry: :angry: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

že mě galanti teď slušně podojili jak dvacet štěňat fenu :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Fabregas

Millers 75W90 a bylo to furt stejny razeni asi tak ale jak rikam prevodovka radila fajn i po vymene stejne



Offline Kouba96

Dnes ráno si spojková vydlička řekla " seru na to, dnes už nemakám" ...  ](-:  ](-: ]
Nemá nějaká dobrá duše náhradní? V Drásově z vraku mi nabídli za 500, ale nemám kdy si pro ni zajet.
Jinak, spojkový pedál nekladl žádný zvláštní odpor, až na konci dráhy se ozvalo takové propruzeni, jakoby přeskočila pružina na pedálu, mno a ono vydla na zemi ..



Offline Sir Dag

možná mám .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

hoja hoj..tak mám :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Koubo, tak nakonec je to zlomená vypínací páka a ne olej a krok spojky . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

nechápu jak se může zlomit..vždyť je to kus...to nechápu  :undecided:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kouba96

Že, když už špatně rádi, tak už vůbec  :D taky nechápu, nerozumím tomu, co tomu materiálu mohlo vadit ... Ale v servisním manuálu je něco o tom, z by se to mělo mazat ..


Offline Pepe

Je to jenom výkovek , který je dost namáhán na ohyb . Může se stát , že v materiálu byla pecka něčeho tvrdého - třeba spékané karbidy- a výkovek se zlomil . Když se to stane na jednom autě z 1000 , je to nic , ale znepříjemní život .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

To dost. Každopádně záchranář Sir Dag už posílá  -_-
Dnes to budeme se Strejdou s VR4 odtahovat někam do chuja a vrhnu se na to.


Offline Pepe

 Nezávidím . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Ta nabídka z raichu za 5,5 za 20l sud + 500 pošta je sakra rozumná. Pokud by jste se složili tak by to mohl někdo objednat a třeba vzít do Kadova kde by se olej dal i vyměnit.
Mohl by tam být kout kde by se kšeftovalo s dílama (jak napadlo CBCarlose), druhej kde by se montovalo, kolem by se klábosilo a pár chuligánů by si tam ničilo auto. Zkrátka víkend s vůní benzínu.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Kouba96

Galo už je odražený na parkovišti v brne, díky Strejdovi za pomoc  -_-
Jinak, při konci  tažení mi smrdela spojka. Beru to jako souvislost .. a neměl by někdo poblíž prostory, (a i ochotu) mi s tím pomoct?  :undecided: :mad: prosím prosím ..


Offline GanoR

no pokud říkáš, že je auto v Brně, tak předpokládám, že i ty jsi z Brna.. rád ti pomůžu s čím budeš chtít, ale mohl bych jen víkendově..


Offline Kouba96

Je v Brně, ale já já jsem od Hodonína. Za každou pomoc budu vděčný  -_-


Offline Kouba96

Problém s převodovkou numero 3 a už mě to těžce nebaví.   ](-:   chod k druhému kvaltu začal být takový gumový. Po další chvilce jízdy se mi ji podařilo zařadit až na několikátý pokus a to jenom přes neutrál. Teď rezignuje uplně a v řadící pace mám kromě gumového chodu i pocit, jako bych to ozubené kolečko odtláčel, tím pádem nezařadil. Nicméně s vypnutým motorem je vše OK. Můžou být na vině táhla, nebo třeba unavený mechanismus kulička-pružinka?
Btw, jestli nekdo sdělí, že se převodovka poroučí do věčných lovišť, daruju auto za odvoz. Potřetí za jeden rok se už sundavat nebude. Agregát najeto 272k.