GalantWeb

zaradena trojka.PROBLEM

Offline jarooo7

Ahojte.Mam taky problem.V pake radenia sa mi zdalo že prevodove stupne 2,4 nejak naražaju na doraz.Nasledne druhy den ked som si chcel dat rychlejšiu jazdu na mi vypovedaly službu prevody 2,4,R.Ďalši den ked som sa chcel presunut sotva 3 km už ostala zaradena trojka a ani tam nič ine neviem dať.Viem si to spravit sam podľa vas? Bude problem v tych tiahlach alebo v prevodovke?Ďakujem za každu odpoveď.



Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tohle jsem měl taky... Pepe to opravil tak, že provrtal, dal na volno šrouby (aby to mělo nějakou vrklavou vůli. Hotovo. Ale dostat to ven, to abys měl ruce v předloktí do pravýho úhlu a modlit se aby to nebylo zatuhlý, jinak to nepovolíš.


Offline jarooo7

Problem bude tam na prevodovke?Na konci tiahiel?


Offline Pepe

 Na konci bowdenov . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

Nemate od toho viac foto?Musim dat dole filter vzduchovy a tam sa s tym pohrať nie?


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Záleží kolik budeš potřebovat místa. Někomu (v mém případě) "stačilo" sundat filtr, ale místa tam je 0-0-nic. Pokud to povolit takhle nepůjde, tak pak budeš muset odstrojit i zbytek okolo.... na půl dne práce.

Foto motorovýho prostoru bohužel udělat nemůžu, můj oř je v automotive nebi.... hraje tam na harfu


Offline jarooo7

Tak ja nato pozriem cez vikend a budem informovat že ako.


Offline Kouba96

.... na půl dne práce.


Náhodou, šlo to v pohodě. Na hodinku práce i s pletením pomlázky, že Pepe?  :laugh:  ](-:


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Pokud to nemáš zatuhlý a nebo to někdo nedorval předtím  :undecided:


Offline Pepe

Náhodou, šlo to v pohodě. Na hodinku práce i s pletením pomlázky, že Pepe?  :laugh:  ](-:
Perfektní přirovnání  :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

čo to tam bude za problem a čo tam budem musiet robit niečo vrtat či jako? Inač premyšľam či by sa oplatilo robit repas motora.Ide mi o to žeby nežralo olej a žeby sa mu prinavratila kompresia.


Offline Pepe

 Jestli jsi pořádně četl příspěvky , zjistil si , že bude nutno nahradit lepené silentbloky v zámku bowdenů . Utržené gumové vložky nahradíš šroubem M5 v díře 6mm , aby byl zajištěn alespoň minimální pohyb zámku při řazení .
 Nejdříve zjisti jaké tlaky ve válcích jsou , pak se můžeš rozhodovat co dál . Jestli vyměnit pístní kroužky , šály kliky .....
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

Tie predchadzajuce prispevky mi asi nedobre zobrazilo Asi som to zle nejako otvoril.Pepe dakujem za to presnejsie opisanie.Dnes nato pozriem piptipade hodim foto.


Offline jarooo7

Ahojte.Problem je zažehnany.Boli odlepene tie silentbloky na držiaku v ktorom su ukotvene lanka.Držiaky som prevrtal dal som tam šruby a uz je to ok.Robota cca trvala 3 hodiny.


Offline Kouba96

Ahojte.Problem je zažehnany.Boli odlepene tie silentbloky na držiaku v ktorom su ukotvene lanka.Držiaky som prevrtal dal som tam šruby a uz je to ok.Robota cca trvala 3 hodiny.
Po opravě mi připadalo, že je to řazení o něco přesnější, takové lepší ..


Offline Pepe

 Od toho je tu galantweb , abychom si pomohli  :mellow: :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

Možem tu pokračovať v teme motora?Zistil som  že je motor kvalitne zaolejovany a tak preto premyšľam či do neho vrážať peniaze alebo kupit druhy motor vyšperkovať ho a ten mať na diely?inač neriešily ste tu zvíšenie svetlej vyšky?


Offline Pepe

 Zaolejovaný motor je třeba pořádně wapkou omýt , aby se zjistilo odkud se olej line . Podle toho zvolit opravu těsnění , aby olej zůstal tam , kde má být . Koupě jiného motoru , zrenovovat jej a připravit jako novou náhradu ti rozmlouvat nebudu.  Zvýšení světlé výšky - výměna předních pružin . Koupit delší pružiny - ročníky 2000-  je mají o 30 mm .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

Zadok by som potom ako vedel dvihnut keby predok bol vyššie o 3 cm?Nedodžubalo by to napravu-tie dlhsie pružiny.Elektroinštalaci a sa da kupit nova?Nechcel by som tam dat zreštaurovany motor a staru kabelaž