GalantWeb

Nadrz

Offline Alik

cus!!lidi nevite kolik se da ujet jeste km kdyz sviti kontrolka na bezin??u galanta 89???
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Minimálně 100, záleží jak pojedeš :P  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Drak

Citovat
cus!!lidi nevite kolik se da ujet jeste km kdyz sviti kontrolka na bezin??u galanta 89???
Ve tvém případě a stavu auta bych víc jak 50 neriskoval :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

Drak: :angry:  :P
to auto se od odjezdu od baletaka dost zlepsilo!!!a sem prekvapenej jak 2,0 16V zere malo!!!pri normalni jeizde samozrejmne!
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Nevim jak vy ale já se na "kontrolku" spoléhat nemůžu, ta mi svítí až když jsou tam tak dva litry benzínu a to ještě jenom problikává, ale jednou mi došel benzín  a tak jsem nabral 6 litrů a měl jsem to přesně v polovině, to znamená 12 litrů rezervy což není zrovna málo, takže se spoléhám jen na tu žlutou část stupnice.  
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Alik

mno me prave odesel ukazatel paliva a kontrolka fakaaaaaaa a nevimco stim jestli by pomohlo natahnou new kablik :wacko:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Ten samej problém měl i kámoš s Coltem, v opravně za to chtěli hrozný peníze, tak tankuje jenom plnou a kontroluje kilometry... ale tý kontrolce bych asi moc nevěřil, ale jestli ti předtim fungovala dobře tak by to těch sto mělo dát...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Ty měřáky sou pod zadním sedadlem, tak to zkus prozkoumat a kdyžtak se podívat na vrakáču, teda kdyby to bylo nima. Jinak to může být aji v palubovce  lurk . Na kontrolku bych se moc nespolíhal.


Offline Alik

nene pod sedackou sem to mel u colta ale u galanta to mam pod autem !!za projdu kabely a uvidi se!!a nebo tak dam budik ze škude :hehe:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
hmmm a jak se to tvé auto potom bude jmenovat škodagalant nebo obráceně??? :confused:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Alik

no menoval!ale aby se tak nejmenoval takmi pomozte vyresit ten probletm!!
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline UHNAK_GTi

no Aliku si mi dal inšpiraciu a kedže v mojom galante je stale prazdna nadrž:-) tak som tento vikend skusil kolko zajdem na rozsvietenÚ kontroklu prešiel som 49 km a trufol by som si tak ešte max 10km išiel som ale hodne na spotrebu ale mam 4x4 takže ak maš iba predok....
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já bych ale řek že u každýho auta se ta kontrolka rozsvítí jindy...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)