GalantWeb

Tak Konečně...

Offline BAD

se mi podařilo narvat do auta očka, díky moc Drakovi za jeho pájecí pomoc a  komu se to nelíbí tak......
« Poslední změna: 24.04.2006 - 00:07:41 od BAD »
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline BAD

víte co myslim  -_-  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Mazec, taky sem o tom přemejšlel, ale nejsem si jistej jak by to na hranatejch světlech vypadalo....
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

no viděl sem to u trojkovýho golfa a měl kroužky vevnitř. vypadalo to dost dobře i v hranatejch světlech
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
no jo jenže když to já narvu dovnitř do těch pidi parabol tak se mi ta H4 už ani neodrazí...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
no jo jenže když to já narvu dovnitř do těch pidi parabol tak se mi ta H4 už ani neodrazí...
montuje se to na hranu parabol nebo na vniřní stranu skla myslim že by to do mišiny šlo v pohodě... jennevim kde sehnat rovný tyče abys je oh naohejbat dle vlastní potřeby ...
« Poslední změna: 24.04.2006 - 22:45:02 od BAD »
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Alik

Bade gratulace moc pekny........ B)  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak jestli se nemýlim tak se to dělá z těch tyček na žaluzie... nebo z čeho si to dělal ty?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
No tak jestli se nemýlim tak se to dělá z těch tyček na žaluzie... nebo z čeho si to dělal ty?
no na bmw se to dá koupit origo naohejbaný ale jinak je to nějaká plastová tyč co vodí světlo ta na žaluzie mi přijde Úzká...
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak jinak nevim kde by se taková tyč dala sehnat...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
No tak jinak nevim kde by se taková tyč dala sehnat...
já je mám z ebaye za 37 euro naohejbaný, s diodama a poštovnym možná by se tam našli i rovný ...
« Poslední změna: 26.04.2006 - 08:15:31 od BAD »
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak to to radši udělám z těch žaluzií  :lol:  37 euro za dvě diody a tyčku fakt nedám...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
No tak to to radši udělám z těch žaluzií  :lol:  37 euro za dvě diody a tyčku fakt nedám...
za osm diod a 4 tyčky  ;)  pokoušel sem se to vyrobit sám horkovzduškou z trubiček a dopadlo to katastrofálně jo a 10 e z toho je poštovný  :P  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
někde sem čet návod... nedělá se to z trubiček ale z tyčinek, trubičku prostě neohneš, ohýbá se to třeba okolo zavařovací sklenice kterou si rozžhavil v troubě, pak se na tom jenom udělaj zářezy a zapustěj ledky... myslim že nic složitýho... celý by to stálo tak počítám do 100,- ale každej na to nemusí mít nervy ani čas... ale já si radši všechno ubastlim  ;) (spíš asi z technickejch důvodů  :huh:  )
« Poslední změna: 26.04.2006 - 19:58:03 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
někde sem čet návod... nedělá se to z trubiček ale z tyčinek, trubičku prostě neohneš, ohýbá se to třeba okolo zavařovací sklenice kterou si rozžhavil v troubě, pak se na tom jenom udělaj zářezy a zapustěj ledky... myslim že nic složitýho... celý by to stálo tak počítám do 100,- ale každej na to nemusí mít nervy ani čas... ale já si radši všechno ubastlim  ;) (spíš asi z technickejch důvodů  :huh:  )
no už sem se toho dost nabastlil i lidem odsud ale tohle sem fakt nezvlád návody na netu sou jedna věc ale praxe druhá držim palce  :confused:  navíc jen vysocesvítivý diody sou dražší než kilo kupováno v GM
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
Tam bylo počítaný s modrejma a ty sou levnější, a stejně se do tý trubky od žaluzie vejde jenom 5mm myslimk


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
To jsem byl já... ale taky bych chtěl bílý, vypadá to líp...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
To jsem byl já... ale taky bych chtěl bílý, vypadá to líp...
souhlas obvzláš
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
B) tak ti panacku gratuluji,je to fakt husty a vypada to moc dobre!!!!!!!
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA