GalantWeb

Rozvodový řemen

Offline natassam

  • Quo vadis domine...
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
    • http://-
Uvažuji o výměně rozvodového řemene a kladek(nebo kladky??) a rád bych se obrátil na odborníky na tomto servru o radu jaký a kde koupit řemen a kladky-a také v jakých cenách se tyto věci asi pohybují. Ptal jsem se v Brnocaru a tam požadují za řemen a kladku přes 5000,-Kč. V autokelly jsem ale viděl ceny daleko příjemnější, ale nebude platit :"Levně kupovat, dvakrát kupovat?" Jenže těch řemenů je tam asi 4-5 a kladky také různé. Jaké tedy koupit?? Za rady předem děkuji. A ještě jednu věc. Jak složitá je výměna a na co si dát pozor při výměně?? Odpověď možná i na e-mail natassam@seznam.cz :ph34r:  :confused:  :omg:  
natassam


Offline Drak

Jakej máš přesně motor? 1.8 , 2.0 8V , 2.0 16V a rok výroby
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Když se mi vinou neměněných řemenů políbily písty a ventily, zjistil jsem
že sada kladek a řemenů od Nipparts nesedí na dané motory.
řemeny o.k. ale kladky se kupovaly u Matějčka po demontáži.
Díly jsem kupoval sám , opravu prováděl Esocar a cena CELKEM 38 000 Kč.
javascript:emoticon(':angry:')
smilie
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline natassam

  • Quo vadis domine...
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
    • http://-
Jakej máš přesně motor? 1.8 , 2.0 8V , 2.0 16V a rok výroby
4G63  obsah ccm1997 2.0 8V rok výroby mezi 1989-1992
natassam


Offline Drak

Na rozvodech se nevyplatí šetřit. Dva řemeny, vodící kladka a napínací kladka. To ve značkovém servisu těch 5 a něco tis. bude stát. Od Nipparts je to zhruba za polovinu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


nero

  • Host
Od Auto Stangl na 8V kolem 2500, na 16V 4300 bez hydraulického šponováku ale ten se nemusí mněnit.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já je měnil taky, stálo to tuším cca 4000?  byly to 2x rozvodový řemen, 2x napínací kladka a jedna vodící kladka. V sekci download si stáhni manuál na motory, tam je výměna rozkreslena, není to nic složitýho. Jen si dej pozor na sestavení vyvažovacích hřídelí, a