GalantWeb

Znacka S Prezdivkou

Offline EmKei

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 56
    • 3D Graphic & Design from Czech Republic
toz ja bych do toho sel snad i taky :D ale je to narocny jak to tak ctu :-(
http://www.cg-graphic.com
http://www.piratka.com
Mitsubishi Galant 2.4GDI GDS - r.v 1999, 110kW, Val.Meziříčí - Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak dnes mě volal pán co mě to bude zařizovat. Celkem překvapil, nemůže najít můj mail s podkladama :o 
Takže bude menší zdržení


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Beru 2 sady. Klidně a hned.
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ahooojte. Zaujímalo by ma ako toto dopadlo . Bolo s toho dačo ?  ^_^
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já je chci taky!!!!!!!!! :worried:
Radouš


Offline jorgin

jen malá poznámka k těm RZ s nickem, v Německu je vyrobí na počkání skoro u každé Zulassungstelle a to i v různých barvách a s různým podkladem a myslím, že i o něco levněji, ale menší vada na kráse je právě to Německo  ^_^...ovšem, jestli tam někdo jezdí, tak to udělají prakticky v každém větším městě.....a k těm podznačkám, dělají je různé firmy, ale u všech co znám je minimální množství 50 ks, což je 25 párů, což mi nepřijde jako nijak závratné množství a myslím, že tolik zájemců by se tu určitě lehce našlo....možná udělat nějakou anketu, kdo má zájem, někam by se pak dopředu poslaly prašule a bylo by...Pokud vím cena za kus by měla být někde okolo 50Kč, což zase není až taková investice a myslím, že stovka za obě nikoho nezabije.... :-D


Offline johny11

Zdravím,jorgin má pravdu ta stovka nikoho nezabije.
Trochu jsem pátral a našel tuhle firmu.Na mejla se zašle návrh,jak by to mělo vypadat a pokud to schválí,tak cena 49 kč za kus,je směšná.To znamená 25 lidí.

http://www.autodoplnkyfro.cz/podlozka-pod-spz-s-vlastnim-potiskem-p-10561.html?zenid=5a25f2e21fd4ee12fb4339a376e7fbac


Offline Ghost Buster

Jdu do toho  :D :evil: Ale spis nez mý jméno bych tam bral třeba Mitsubishi Motors a znak :D
Případně odkaz sem na galantweb :-)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ja By som siel do toho tiež. Tiež by som bral názov tohto super webu : GALANTWEB.COM alebo značky Mitsubishi

Skusme sa vyjadriť kto by do toho šiel  a kto by bol za Galantweb.com,Mitsubishi Motors.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline jorgin

Já do toho jdu určitě, mám dvě auta, tj. beru 4 kusy  :D....


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Já do toho jdu určitě, mám dvě auta, tj. beru 4 kusy  :D....
Ok to by šlo. Ale  nevie nikto aku by si chcel.... Ja do toho idem. A bral by som Logo galant webu ...2x  Nebolo by zle keby sa k tomu vyjadril aj drak....predsa toto forum založil on.  :big grin:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline jorgin

Ideální, kdyby tam bylo klasické červené logo (diamanty) a třeba bíle nápis Mitsubishi a odkaz na webové stránky.....co Vy na to?....


Offline johny11

O.K jdu do toho taky,jen je potřeba se domluvit,jak by to mělo vypadat,určitě  logo galant webu a znak mitsu... :mellow:


Offline Ghost Buster

Ideální, kdyby tam bylo klasické červené logo (diamanty) a třeba bíle nápis Mitsubishi a odkaz na webové stránky.....co Vy na to?....

přesně tak bych si to taky představoval  :mellow:


Offline morfes

Já do toho jdu taky 100%. Ještě teda nějak dát hlasovat co by tama mělo být. Ale přezdívky bych tam nedával...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ved o tom vravím ...odhlasovať to . Prezívky ee . Lebo to musí byť jedno a to isté pre všetky podložky.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline jorgin

určitě bez přezdívek, ať se to nekomplikuje a je to co nejjednodušší..... i pro zapamatování pro potenciální další příznivce značky  :-D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Rafik

Se mnou můžete počítat taky..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline morfes

Je někdo umělecky schopný vytvořit nějaký návrh? Rád bych to udělal, ale moje schopnosti končí u kreslení ve windows -_-

Radous: podložky jsou víc cool a hlavně něco snad vydrží...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy