GalantWeb

Rachtani Prevodovky Na Volnobeh

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Bade ... Ty že by ses seknul....?to neni mozny.... :omg:  :evilgrin:  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Byl jsem rano za jednim servismanem ktery mi daval kontakt na toho borca s prevodovkama

Prekontroloval olej a poslechl a rikal ze mam moc citlivy ucho a ze se na to mam ted vykvaknout jezdit a ze se uvidi. Jenom kdyby se to nahodou zacalo prudce zhorsovat tak prijet...

Tak uvidim doufam ze nezustanu nekde viset.
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline Drak

Citovat
Begy ... a co mu ji ukrást i z motorem....? :ph34r:  :evilgrin:  :hehe:
No hlavně u tebe je to zrcadlově otočený, takže bys měl 5 rychlostí dozadu :-)  Pokud bys to tam dostal :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No  no... ...draku.... nemuzu vedet vsechno.....ale kdyz nevim tak se zeptam,....na skolicku dorazim s malinkym spozdenim.....ale dorazim....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline t.j.silence

Ja už mám samozrejme pomaly také isté problémy. Keď prejdem pár km tak to rachtá pri vyšlapnutej spojke. Naopak keď ju stlačím tak je ticho. Ešte niečo. Som počul že do niektorých typov Mitsubishi sa montujú večné prevodovky. T.j. nemení sa v nich olej. Keď tak sa potom menia celé. Len chcem vedie
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
A ja si pořád myslim že je to ložisko... protože převodovky v galantovi sou choulostivý na dobrej chod spojky což by vysvětlovalo ty problémy s řazením (známe z domu) no a ten zvuk to máme na toyotě... a najezdili sme na tom už asi 30 tis. km a nemá to skoro žádnej vliv... nevim, píšu jenom co si myslim... a ty doufej že je to to ložisko  ^_^


Offline Pepe

 Jak již napsal Rampa , ložisko spojky- Kluci a holky,  někdy vypněte rádia a poslouchejte
 zvuk vašich engine, prosím. :eek:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
skus rukou jemě domáčknout nebo odtáhnout páčku ložiska a uvidíš. Mě to taky rachtalo (buď jsem při výměně spojky jí špatně sestavil nebo mě praskla pružinka co odtlačuje ložisko od přítlačáku) taky to vydávalo podivný zvuky a při sešlápnutí spojky byl klid.


Offline Pepe

Na novém Galantu problem se spojkou. Nevystavuje. Dělá jako by se zavzdušňovala. Zítra vyměním kapalinu a snad bude dobře. Zatím nikde neteče . :mad:  :worried:
Sorry. To patří do -SPOJKA- kluci to řešily přestavením tyčky.
« Poslední změna: 20.12.2006 - 19:06:40 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001