GalantWeb

Galant - přemýšlím o koupi

Offline morfes

řekl bych, že spousta těch aut se neprodává přes bazary, ale fakt jenom na forech nebo podobně!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak tu taky mužu a 3000gt taky, ale nejsou love. :'(


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Teda já bych za 20 let starej křáp 150tis peněz nedal. Leda by měl zlatý ventilový víko
Radouš


Offline Rafik

Teda já bych za 20 let starej křáp 150tis peněz nedal. Leda by měl zlatý ventilový víko


co se od tebe dá jiného čekat :) ty by sis za 150tisíc koupil dva roky starou fábii :)
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Tak tu taky mužu a 3000gt taky, ale nejsou love. :'(


tady je jeden pěkný za pár peněz

http://www.sportovnivozy.cz/15877-mitsubishi-3000-gt-165kw-pribram
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěknej, cena taky, ale jak psal Blázen o tý váze vozu, asi bys mu s V6 žralokem možná ujel, tohle asi nemá turba, škoda.


Offline Rafik

myslím si ale, že je to daleko jednodušší na běžnou údržbu (tzn. i do provozu). Obyčejný motor N/A 3.0, který vydrží ještě kdoví kolik desítek tisíc km. A těch 165kw na předních kolech s ním myslím i tak solidně pohne. Dvě tuny to rozhodně nemá..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Howler


Offline Rafik

to ale nekoupíš za 100t
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Howler


Offline Rafik

jako já se na to najednou dívám celkem reálným pohledem. Není to moc peněz. Letos určitě ne, ale kdoví co příští rok. zajímalo by mě jak je to s údržbou
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Howler

toš stejný motor co v sigmě, jinak s tou udržbou, asi bych to myl zvrchu dolů :-D


Offline Rafik

toš stejný motor co v sigmě, jinak s tou udržbou, asi bych to myl zvrchu dolů :-D

JJ to mi nejvíc vrtalo hlavou :D néé ale fakt, vím že Sigmu měl známý a ve 100t km na tom měnil něco hooodně drahého a dlouho to auto stálo. Ale pak to jezdilo ještě dlouho. Taky to je ale X let zpátky
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ty voe to sou ceny jak kráva. Kolikrát je mi hamba že jsem čech. Nebo sou ty starý popelnice tak drahý i ve světě?
Potřebuju olej a ten můj neznačkovej už neprodávaj v malým balení ale jen po sudech. Neznáte nějakej levnej e-shop ?
Radouš


Offline morfes

radous nezapomeň, že tyhle auta jaksi nejsou spotřebáky...nemůžeš na to takhle nahlížet! Jsou to víkendovky a od těch se fakt nečeká, že budou za pár šupů a že vydržej 300tisíc bez údržby

Když jsme byli kupovat mýho galanta za 115klacků, tak vedle stála právě stejná 3000gt jako je výš a stála 150klacků - myslím, že za tu dobu to celkem kleslo, i když to není spotřebák...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline morfes

sakra dvakrát :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
3000gt bez 4kolky není 3000gt, to je vykastrovaný stealth. ^_^


Offline morfes

radous no a právě v tom tkví kámen úrazu - pro lidi co není, tak je to srdeční záležitost. Proto to lidi dokážou ocenit a zaplatit za to.
Pro mě je galant taky jen auto - leč první a mám jaksi jiný vztah, než budu mít k druhýmu/třetímu atd.

Jinak jak jsem psal o tom 300ZX na sauto, tak to bude nejspíš v katastrofickým stavu a ty fotky budou pár let starý - jednou jsem se takhle byl podívat na auto, co bylo 2 roky na inzerát a bylo to něco neskutečnýho - auto nestálo ani na nafouknutých kolech apod...

robbe máš recht :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy