GalantWeb

setrvačník

Offline adys

Zdravím všechny, dotaz...
Je setrvačník stejný u 2.0 a 2.5V6? Co jsem se díval tak spojky jsou stejné akorát v roce 97 byly 215mm a pak už 225mm a co jsem hledal, tak setrvačníky vypadají stejně a nenašel jsem žádný rozdíl....

Díky za info Adam


Offline Pepe

Myslíš přítlačný talíř nebo setrvačník opravdu ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline wobby

Hele vidlicová dvěapůle má daleko vyváženější chod než řadovej čtyřválec je teda možný že váhově na tom budou podobně nicméně jiný kroutící moment a výkon vyžaduje silnější spojku ,netvrdím to ale oba jsou to uplně odlišný motory co se týká fyziky   :anz: 


Offline adys

Ano myslím opravdu setrvačník... Pro ujasnění, před rokem se udělala spojka (valeo), ta po čase při rozjezdu začala poškubávat, takže se to rozhodí a bude se tam muset dát něco rozumnějšího než valeo... No a pro jistotu, ať je fakt klid, tak jsem chtěl prohodit i ten setrvák, teď mám možnost vzít ten ze 2L, je na něm cca 150tis nahrkané, takže lepší než ten můj na kerém je 300tis, jako dle fotek vypadají podobně a jednodušší se zeptat, než se pak zabývat tímto problémem, až se to rozdělá a budu to mít v ruce, pak to bude jasné, jestli jsou stejné nebo ne :-D

Díky


Offline Pepe

Setrvák pro 2,5l má objednací číslo MD 749977
            pro 2,0l                             MD 749304

nemám podrobnější dokumentaci , snad se jukne Drak a řekne nám , zda lze díly zaměnit .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline adys

Díky díky, no co jsem se díval tak to vypadá stejně... teď otázka jaká je realita, jestli nemají třeba rozdílnou váhu... Snad se ozve někdo kdo to ví :-)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
když se zamyslíš, k čemu setrvačník slouží, najdeš odpověd na svou otázku... u R4 Vs V6