GalantWeb

Tempomat a TCL

Offline Sitr

Zdravim
mam dotaz
Mam dva galanty jeden stribrnej 2.5 v6 winter editon a druhej 2.4 gdi avance.

Muj dotaz je sel by prekopat TCL a tempomat ze stribrneho do cerneho...? Co to obnasi..asi to nebude takova sranda jak si to predstavuju co... Ten stribrnak ma propadli papiry a je schnilej ale chtel bych ten protiskluz a tempomat z nej.

Diky
« Poslední změna: 27.01.2019 - 14:48:39 od Sitr »


Offline Sir Dag

prekopat TCL je dost velka legrace...Taky jsem to chtel dat do jineho, ale po zjisteni, ze bych musel prendat komplet el. jsem si rekl, ze na to prdim. Nu a to jsem nepokracoval dal ve zjistovani co to obnasi..Jinak dle kodu je jina i prevodovka....

Zkratka, jako bys odstrojil az na kasli a prednaval z jednoho do druheho..... Nicnene je to provazane s jednotkou motoru..takze z 2.5 na 2.4..to asi ee.. Ovsem o tom by vedel asi vic Drak.

Kazdopadne doklady se daji poresit..o tom jsme si psali :) Neco mame...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sitr

Kolik by to koštovalo ty doklady stribrny kombi 2.5 v6 120kw.


Offline Sitr

Kdyz ja nevim dagu ona to zas takova lestenka neni nevim jestli to chci riskovat. Je to celkem vybydlenej galant. Ale bylo by to fajne no.



Offline Kouba96


Zkratka, jako bys odstrojil az na kasli a prednaval z jednoho do druheho ...
Ovsem o tom by vedel asi vic Drak.

Taky jsem si ho chtěl dodělat a obrátil jsem se na Draka. Ve finále bych překopával půl auta, tak jsem na to káknul ..


Offline Sir Dag

Ja winter edition mam. Jsme tu v čr celkem tři. Z toho je jeden ten tvuj. Takže povědomí o tom co to obnáší již mám. Každopádně o věcech tipu lejstra atd...jedině osobně..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Jak vypadá, nebo jak se liší winter edition?  -_-


Offline Sir Dag

má celkem tři základní rysy...pak už jen drobnosti...
To nejzásadnější..Má TCL
Tím dalším faktorem je, že má dvojpíst s velkým kotoučem a to již v roce 1997
Dále má semišové vyhřívané sedačky. Jinak tu byl výhřev jen v kůži..Winter ji má v semiši, aby nás nezábly prdýlky.. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kouba96

má celkem tři základní rysy...pak už jen drobnosti...
To nejzásadnější..Má TCL
Tím dalším faktorem je, že má dvojpíst s velkým kotoučem a to již v roce 1997
Dále má semišové vyhřívané sedačky. Jinak tu byl výhřev jen v kůži..Winter ji má v semiši, aby nás nezábly prdýlky.. :)

 :undecided:  :undecided:  :undecided:


Offline Kačenka

Jakej Gali, krom wintera, má ještě TCLko?  :angel: Nebo šlo by tam třeba z carismy či jiný Micky?


Offline Sir Dag

TCL pracuje s jednotkou motoru a jednotkou ABS..takže z jiného afta pochybuji...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Tak všechny ty rozdíly dávají pro winter edition smysl...
A to jich je v ČR fakt tak málo? To bude asi vše import ze zahraničí, co? Přímo do ČR se asi nedodávaly bych tipoval...


Offline Sir Dag

do čr ne....je to import..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
zdar, zaujima ma ten tempomat, dá sa domontovať na dvojliter ? čo všetko by bolo treba na to.


Offline Sir Dag

ahoj, tak to presne nevim. Respektive vim jen o jedne "krabicce" pod kapotou. Ale bude toho treba vic. Jako volant, to vinuti pro volant. Ovsem zda jde namontovat tempomat z 2.5 do 2.0 netusim. Ovsem ted me opravte. Mam za to ze v 2.0 automat byl tempomat montovan. Tak z neho si to pripadne vzit.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
pytam sa hlavne aj preto, lebo mam moznost z 2,4gdi automatu mat ten tempomat, ale ci to pojde aj na 2liter alebo pripadne ci sa da z 2,5l zobrat alebo ako netusim, snad niekto vie o moznosti nejakej.