GalantWeb

Galant 97 GLS 2.0 TD 66kw

Offline Dom

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Zdar zraloci,
mel bych na vas takovej dotaz. Letos na podzim planuji koupit nove auto a zvazuji, zda si sveho milacka nechat nebo ho prodat. Je jako muj clen rodiny, takze ho rozhodne nedam jen tak nekomu a stejne tak ho nehodlam prodat za par korun. To si ho radsi necham a budu se na nej chodit koukat. Proto bych se vas rad zeptal na realny odhad ceny.

Jedna se tedy o Galanta rv 1997, GLS TD 2.0 66kw. Najeto ma 223 000, nedavno meneny rozvody, palivovy filtr, kabinovy filtr, vzdochovy filtr a ted nekdy budu menit i olej a samozrejme olejovy filtr. Loni v rijnu meneny synchrony a take prevodovkovy olej. Ma i tyden certsvou technickou.
Jezdi naprosto perfektne, nic neklepe, tahne jak ma, je to udrzovanej fesak. Samozrejme ma uz nejaky rok za sebou takze par oderek na nem je. Klimoska chladi, topeni hreje, okenka se stahuji dle rozkazu. Vzdy jsem do nej daval jen kvalitni olej, i naftu s aditivy, aby mu chutnalo. Mam k nemu ALU s letnaky a zimaky na plechu (oboji jeto 1 sezonu).

Jak rikam, je to muj milacek, proto ho nedam nejakymu blbovi aby ho sesrotoval. Zaroven ho nedam ani opatrnemu dochodci za 20 tisic. Uvedomuji si, ze zadnou astronomickou cenu cekat nemuzu, ale zajimal by me odhad od zkusenych Galantaku.
Pokud by chybeli nejaky udaje, rad doplnim.
Diky moc.
« Poslední změna: 09.06.2017 - 15:19:58 od Dom »
Mitsubishi Galant 97 GTS TD 2.0 66kW


Offline Trewor

S cenama Galantů je to tady ve srovnání se stejně starejma německejma autama stejný třídy, výbavy atd. neslavný. A to jen kvůli falešný obavě z drahejch dílů.
O to hůř že 2.0 TD nemá valnou pověst a tak většina lidí připlatí za 2.0 nebo V6 která s LPG jezdí za to samý co TD, obvykle má lepší výbavu atd.
Podle mě by bylo na dlouho ho prodat za víc než kolik jsi musel dát za opravu převodovky s olejem a trochu údržby.
Pokud bys pro něj měl využijí jako záložní auto, měl ho kam dát - ideálně garáž nebo aspoň někam jinam než na trávu a domluvíš nějaký nízký pojištění, tak bych ho nechal. Pokud ne, tak rozum do hrsti...na co držet dvě auta když by to druhý jen stálo.

ps To píše někdo kdo má 4 plečky, z toho jen 2 pojízdný, jedno auto prodal se ztrátou po ujetí celých 18 km ](-: a zase pokukuje po nějakym tryskoletu. :angel:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline sedlik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
ahoj prosim te schanim td už pul roku v rakousku se pohybujou kolem 900euro jelikož jsem vlastníkem tdčka vím co tim myslíš ,,miláček,,prosím až budeš rozhodnut o ceně ozvi se rad bych ho přibral do rodiny jedná se o to že muj je svařovanej v puli kastle po nehodě, stim už jsem ho kupoval a po těch letech už to leze všechno ven tudíž scháním jiného ,,miláčka,,oprava tohoto už nejde  :mad: