GalantWeb

Prodám Mitsubishi Galant 2.0 V4 100kw rv. 2000 PRAHA

Offline Herodos

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdravim,

chtěl bych prodat svého galanta 2.0 V4 100kw rv. 2000, stav tach. 318 xxx. Stk je platné do srpna 2018.
Auto je v dobrém stavu a pojízdné pouze začalo dělat divne zvuky od spojky (rachotí to vní) v servisu mi řekli že by to mohlo být spojkové ložisko.
Jelikož jsem dostal nové auto tak do tohoto už nechci investovat.

V případě zájmu tedy pište na dominik.kende@seznam.cz nebo volejte 776212698


Offline Trewor

Prvně vidim galanta s manuálníma zrcátkama a bez airbagu spolujezdce. Aspoň se tam nemá moc co pokazit, je to lehčí a těm co jezdí v autě sami to může být stejně jedno.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline GanoR

Taky vidím prvně... Není to typ na vývoz mimo evropu? Jinak vím, že "V4" myslel majitel asi 4 válce, ale nadpis vypadal zajímavě :laugh:


Offline BlackJack

Úplně to stejné mám i já .. nic zbytečného navíc tam není a nemá se tím pádem co pokazit  :laugh:
Zrcátka jsem stěloval naposledy před pěti lety  -_-
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline elkappi

A jen tak se zeptám těch co to tam mají. Měli jste s tím nikdy problém? :D Jediný co jsem potkal je proletování hodin ale ty tam má taky
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline in4mator

Ten je asi dodělávaný ne? Moc tam dizajnově nesedí...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.