GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Pepe


Offline Bayern

taky jsem přemýšlel abych ušetřil prachy koupit ten vnitřní silentblok na předním příčném ramenu (dá se bez problému sehnat) , pak mi došlo že je to pro mě absolutní blbost a koupil jsem pěkně celé ramena  -_- takže za mě bych se na to vykašlal a koupil rovnou celé ramena, bez ohledu na přední či zadní nápravu  -_-  zejména ty ramena, kde je kulový čep  :-D


Offline Kouba96



Offline Kouba96

No jasný. Jenom jsem se zase stihl nasrat hned co jsem tu stránku otevřel.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
 :-D buď rád,že jí můžeš otevřít,spousta členů dostala banán  :-D ,co Pepe ty na to? Ale jde si poradit. :o


Offline Kouba96

Pročítal jsem si to žhavé téma, akorát mi z toho bylo šoufl  :lipsread:  ale to už je uzavřená věc ...

Asi někdo bude těžkej antiZeman  ^_^
« Poslední změna: 12.01.2018 - 21:28:20 od Kouba96 »


Offline Pepe

 Řekni nám jaké žhavé téma tě tolik rozparádilo na mišiklubu .  Chodíš tam pro nějaké rady nebo řešíš problém miciny ? Jestli ano , nevím proč vnímáš okolí a pozadí .  Na mišiklubech se starej o miciny a ne mršiny .  :-D  Mohlo by se ti stát , že už se tam nepřihlásíš .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Ty dohady, co začaly Galantwebem, označeným jako konkurenčním webem, Cbcarlosovým J.C. klubem a dalšíma banánama, co se na téma jenom podívali.
Přijde mi ten admin docela tupý ... A jestli je mezi náma, tak ať si udělá dobře  -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Poslední dobou mi přijde,že mišiklub je po smrti.
Šmarjá,snad tam teď za to nedostanu.........odměnu?


Offline Kouba96

Robe, o nic nepřicházíš...já si tam jenom chodím prohlížet galerie, které už znám nazpaměť


Offline Pepe

 Chodím tam a čumím , co lidi dovedou - motor mi žere olej ,  ](-: ](-:  co s tím , musím do servisu   ](-: ](-: ](-:
 Já říkám - a který motor olej nespálí . Co tady prodávají Outlander   s motorem od  citrónu a VW   , tak o nic nepřicházíme . Zlatý GALANT s 2 a půlkou motorem . ASX 1,6 MIVEC a oni do toho cpou LPG   ](-: ](-:   no viděls to snad někde   :o ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak 2x za měsíc tam kouknu,ale kolikrát fakt zapomenu,že ten web existuje.
Koukám tam jen na "žralok forum" a tam  skoro nic nového není. :-D
To samé mitsubishi megaherz,tam krom 3000GT není nic nového a kluci s tím v zimě nejezdí,takže je tam taky mrtvo.
« Poslední změna: 12.01.2018 - 21:51:50 od Rob »


Offline Pepe

 Na megaherz jsem naposled Mitsimu napsal , že s jeho názorem na poloosy nesouhlasím .  Chytrej je n eříkám , ale poslední Galant s dělenou poloosou a uložením v ložisku byl ročník 96 , ne už 97 , jak tvrdil on . 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Bohuzel Pepe, nová doba...
Na megahertz jsem snad ještě ani nebyl...

A teď mě možná ukamenujete za to, jak jsem to koukal  :D díval jsem se na konfigurátor nových aut u Mitsu a u ostatních automobilek a dost mě zamrzlo, že u Mitsu je možnost "postavit" si auto nulová... U německých konkurentů si pomalu můžete vybrat i barvu záchodové desky  :o ono celkové ty možnosti u Japonců jsou malé ...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mitsu je teď momentálně asi v krizi,všude samej VW  :roll:



Offline Pepe

 Od té doby , co se prodává Mégane  se znakem tří diamantů , jde to z kopce .  Když se dívám na staré koncepty , člověk brečí , proč to nejezdí .

Dorazili diody H7   , zatím jsou na stole   
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Dej pak vědět, jak to svítí. Náhodou jsem se svitem halogenek spokojený  :mellow:


Offline Pepe

 Já jsem spokojený s xenonama . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001