GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Drak

maš tam jenom imobilizer,  jestli k tomu nemáš nějakou klíčenku na otvírání, než tu originální
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

LPG za 14.90 je na Kutnohorský na Tank ONO http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=pumpcard&pump=16
a N95 za 33.50
LPG nemam tak nemůžu posoudit kvalitu ale u LPG nejsou takový rozdíly jako třeba u nafty, ale benál tam maj lepší jak třeba Ahold čerpačky
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Padlo

Alarm v autě nejspíš nebude, to už bys zjistil.

 ](-: dobře. Tak nějaký časem dokoupím.

LPG za 14.90 je na Kutnohorský na Tank ONO

Dík za tip, už jdu mrknout jak je to tam s kvalitou :) Děda mi říkal, že je Galant jediný jeho auto, které schroustá technický benzín, tak tomu svému dává 50/50 s normálním benzínem. :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Padlo

Dík. ;)

Tak se mi děda vrtá v autě - ve spojce. Říká, že je špatná, to že nejdou zařadit rychlosti není jen tak. Zkoušel vyměnit spodní (teď jsem zapomněl co) váleček? Který má prý spínaní spojky taky na starosti. Měnil tedy jen gumičky, ale ty jsou v poho, tak půjde na horní. Má vyhlídnutý nějaký clutch cylinder nebo co, který už montoval na svého Galanta a se spojkou mu to pomohlo. Akorát shání, kde by byl za nejlepší cenu, máte někdo tip?



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dík. ;)

Tak se mi děda vrtá v autě - ve spojce. Říká, že je špatná, to že nejdou zařadit rychlosti není jen tak. Zkoušel vyměnit spodní (teď jsem zapomněl co) váleček? Který má prý spínaní spojky taky na starosti. Měnil tedy jen gumičky, ale ty jsou v poho, tak půjde na horní. Má vyhlídnutý nějaký clutch cylinder nebo co, který už montoval na svého Galanta a se spojkou mu to pomohlo. Akorát shání, kde by byl za nejlepší cenu, máte někdo tip?

Jestli to chceš mít na 1*, tak si pročti Mitsiho/je přísnej :laugh:/
http://mitsubishi.megaherz.cz/viewtopic.php?f=1&t=1094&hilit=spojka&start=15


Offline Berzelius

No to by mě taky zajímalo..na druhou stranu starší lidi  v česku si moc galanty nepořizujou, tak to musí bejt fanda což ten Horst 88let po kterým mám svojho Galiho zrejmě nebyl :laugh:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jestli Horst 88, jezdil jenom 1 měsíčně na hřbitov a už se tam taky brzo viděl, tak už na údržbu prostě trochu prděl. :mellow:


Offline Berzelius

No..využíval ho víc jak já...cca 12 000 km za rok...já tak 6000 km :laugh: :laugh:Byl první majitel a kupil ho v r.1998 do r.2011 nalítal 180 000Km takže ho kupoval jako funglovku když mu bylo 75 což si mylím je rarita i na Němce :laugh:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

to byl určitě Horst Fuks, co je pořad v TV s nějakým struhadlem :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Berzelius

No..to jo :-D Zvlášť když to byl asi i invalida bo dodnes mám na brzdě zbytek z nějaký nádstavby či co :laugh:



Offline Padlo

 :D Je mu 62, mám hodně mladý rodiče. A auta ho baví moc, pořád se v nich vrtá.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Berzelius

Tak to máš dobrý, aspoň máš v rodině (doma) někoho kdo má podobný vkus na auta a ještě se vnich s nadšením vrtá :mellow: A né jak u mě...Jéžiš sis koupil japonce,panebože dvoulitr a benzín dyť to žere atd :evil: ](-: ](-:



Offline Berzelius

přesně...ale když začnu argumentovat kolik mě stál a výbava tuž to je taky jiná :mellow:


Offline Padlo

Dědovi jsem to vyřídil, zajímalo by mě, jestli by ho taky bavilo psát na fóru. Říkal, že to nedávno ještě sledoval a galantweb zná.  -_- Zkoušel předělat gumičky v tom spojkovém válci, ale spojka je stále stejná, tedy aspoň si to myslel, dnes se nám zdála o dost lepší, třeba si to sedlo - nevím. Ještě mluvil o té druhé části spojky, hned v pravo nahoře, když otevřu kapotu, ale ještě s ní nic nedělal.

Pročítal jsem si teď fórum a našel jsem téma o vás, nás a koukám, že jste tam psal kolik vám třeba je atd, tak si říkám, že jsem docela mladý ucho mezi vámi.  :angel: Hned na první stránce tam psal Rob s Pepem, tak jsem rád, že jsem na vás narazil, že si takto radíme. Ještě kdybychom dali třeba v Praze scuka, až budu znalejší a budeme si moci říct něco o Galantovi.  -_-

Mám teď pár chvil volna, tak mě napadlo, že bych rád něco na žralokoj upravoval, opravoval, ladil, vymazloval. Ale vlastně nevím co, jestli vůbec je co. :D S zalepením a stříknutím plastů mi bude muset pomoct děda, vadnou anténu, která se mi dnes skoro zlomila v ruce asi taky nezvládnu opravit - mohl bych na ní aspoň mrknout... tak nevím co bych udělal já, napadá vás něco? Nechci jen jezdit. :) Hodně vidět je vypadlé tlačítko uprostřed palubky, myslíte, že k němu patří ještě nějaká objímka nebo jen vypadlo? Nezdá se mi že by jen vypadlo, protože je dost úzké a díra oproti tomu hodně široká,tak přemýšlím jak to dát do pořádku. Přidávám fotky.

Jinak dnes jsem zkoušel tempomat, to je pecka!  :mellow:
 
« Poslední změna: 08.05.2013 - 22:51:55 od Padlo »