GalantWeb

2.5 V6 - prodej jako celek

Offline vojtas1234

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
  • Nemluvně v Housce
Zdravím,
bohužel nabízím k prodeji svého Galantíka, kterého mi paní pochroumala, když mi nedala přednost zprava.
Jedná se o r.v. 98 (v techničáku 99).
Motor je 2.5 V6, vodu nežere a olej jsem dolíval tak půl litru 1000km před výměnou, která byla každých 10-15tis km. Auto je přes 10 let v rodině.
V autě je nedávno měněná 4-st. aut. převodovka, má o hodně méně najeto než auto, olej je tam až z Japonska. Neprokluzovala a řadila pěkně. Mám doma i jeden náhradní vnitřní origoš filtr do převodovky.
Auto má tažné zařízení (zapsané v TP), zatmavená skla (taky v TP) a hliníková kola viz foto. Momentálně jsou tam zimáky na plechách.
Dlouhodobá spotřeba 8,3 (dálnice + okresky, auto využíváno na ježdění do práce)
Na autě byla měněná anténa za fungl novou, přední komplet brzdy, nějaký čep a výše zmíněná převodovka. To jsou nejnovější opravy, jinak byly měněné tlumiče, ale to už je taky dobrých 20tis km. Na víc si teď nevzpomínám.
Koroze lemů a prahů přítomná, jak je to zvykem.
STK dělaná v únoru, EKO zaplaceno a dálniční známka na rok 2019. Přepis vyžaduji. Auto neodjede po vlastní ose.
Bohužel nevím, co si za to říct, cenu nabídněte. Když tak to dám do šrotu, aby ekoteroristi měli radost.

Kdyby byly nějaké otázky, rád zodpovím.
2.5 V6 1998


Offline vojtas1234

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
  • Nemluvně v Housce
více fotek
2.5 V6 1998