GalantWeb

Galant VI - interiér - zadní repro plato

Offline Pepper

Máte někdo zkušenosti s tím, jak rozebrat to zadní plato s reproduktory? Mám tam zatím vše origo mitsubishi. Chci tam zkusit dát subwoofer - do toho připravenýho prostoru, než to budu řešit jako Kenry :-) Máte to někdo změřené - je to 200 mm?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Máte někdo zkušenosti s tím, jak rozebrat to zadní plato s reproduktory? Mám tam zatím vše origo mitsubishi. Chci tam zkusit dát subwoofer - do toho připravenýho prostoru, než to budu řešit jako Kenry :-) Máte to někdo změřené - je to 200 mm?


ted na to koukám...Tobě se na tom něco nezdá....?Víš jaký s tím bylo kakání....  :P  Tyjo a ono se mu to ještě nelíbý....ani Begy mi to nepochválil....ale zase mi pomohl....takže Ti poradím jen jedno flexu ne..e.....radši nůžky na plech....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Nůžky na plech?  -_- By sis asi dřív ustřihl ruku jak se v tom prostoru vystříhat... já bych poradil nejlíp přímočarou pilu s plátem na železo... the best of. Jinač jestli to chceš jenom rozdělat, tak spodek sedadel ven, pak oddělat boční polstrování, pak oplastování okolo otvoru do kufru - na zobáčcích, pak myslim už jenom oddělat kryty repráků a takovým grifem zohnout plato uprostřed a vytáhnout ho a je to... seš doma.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nůžky na plech?  -_- By sis asi dřív ustřihl ruku jak se v tom prostoru vystříhat... já bych poradil nejlíp přímočarou pilu s plátem na železo... the best of. Jinač jestli to chceš jenom rozdělat, tak spodek sedadel ven, pak oddělat boční polstrování, pak oplastování okolo otvoru do kufru - na zobáčcích, pak myslim už jenom oddělat kryty repráků a takovým grifem zohnout plato uprostřed a vytáhnout ho a je to... seš doma.


jo jo dobrej návod ... jen na jedno dej bacha at to plao nezlomíš....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)