GalantWeb

koupě dílu

Offline Ghost Buster

Ahoj, no to se mi moc nelíbí, páč tam mají, že skladem nejsou, jen na doptání. Já už to ložisko začínám dost nutně potřebovat, taky jsem se chtěl zeptat, jestli k tomu ložisku dávají i mazivo, nebo ho mám objednat zvlášť.

Ono jako sice tam mají dobrou cenu, ale po přičtení daně to stejně vyskočí na 3000 + poštovné
U MJ-Auto chtějí 3500,- + možná i poštovné zdarma, takže už to není takový rozdíl.


Offline koty

ahoj hele pokud ty ložiska nepříjdou příští týden taky to udělám jinak čekat nemůžu je to zapotřebí vyměnit,jinak mazivo nedostáváš k žádnýmu ložisku to nenamažeš e uzavřeny vevnitř už je namazaný od výroby,pro tebe je jen že ty to vylisuješ a nalisuješ máš tam tu matku sajgrovku to je asi vš nic nepotřebuješ
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

Ok, díky za info, ložiska jsem nikdy neměnil... :roll:


Offline koty

Ahoj tak mi dnes na poště dorazily ty ložiska :D  obědnal jsem je v úterý večer a v pátek tu byly takže doporučuji ,ale ještě ne úplně nemám je osobně nemám ještě výplatu ta příjde v pondělí,takže nemůžu říct ještě bomba  :o
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

Ahoj tak jsem ložiska vyzvedl na poště a stály mě i s dopravou 6111,pak vám sem přikládám foto a není tu v sadě maticě na poloosu je tu jen saigrovka  takže ložisko a saigrovka jinak mohu doporučit bezproblémů vše přišlo a i návod k tomu je demontáž a montáž  a zítra ložiska vyměním a řeknu jestli ok nebo ne  :D
http://img405.imageshack.us/i/dsc01255u.jpg/
http://img248.imageshack.us/i/dsc01256e.jpg/
« Poslední změna: 10.05.2010 - 17:20:58 od koty »
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

Nepleť segerovu pojistku se závlačkou . Jinak o.k. --- jakou značkou je orazeno a kroužku ?   KOYO ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

sorry  ^_^  ta značka koyo tam je a je to origo takže ještě jednou doporučuju  :D nejsou jinak nějak znehodnocený nebo tak fakt je to úplně nové
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

sorry  ^_^  ta značka koyo tam je a je to origo takže ještě jednou doporučuju  :D nejsou jinak nějak znehodnocený nebo tak fakt je to úplně nové
KOYO = O.K.  ^_^ :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ghost Buster

Tákže dneska objednávám taktéž  ^_^

Díky za cenné info...  :mellow:


Offline koty

klucí víc skurvený auto jsem nedělal  :D sry ale mám plný kecky.Dnes jsem se po práci do toho dal všechny čepy s ramen šli vymlátit s obtížema ale šli a zasekl jsem se u vyndání poloosi z těhlice  ,matice je venku ale je tam spíš pěkně zarezlá  no ,ale v práci pomalu zavíračka tak jsem vše dal dohromady skoro a vystrčil auto ven a nechám to udělat kluki mechanický co na tu mají víc času a skušeností prostě doslova a do písmene je s tím mrdání  :D ,ale musí to být jen to říkám těm co to ještě nedělaly a těší se na to je to žůžo  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

zas tak hrozný to není :D Až to budeš dělat po několikátý, dostaneš na slušný čas...naposled sem měnil vnitřní kloub na přední poloose za dvě hodiny.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
zas tak hrozný to není :D Až to budeš dělat po několikátý, dostaneš na slušný čas...naposled sem měnil vnitřní kloub na přední poloose za dvě hodiny.

Ty už to auto musíš mít prolezlý skrz naskrz Draku, neříkej že Tě na tom ještě něco překvapí....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

jsem elektrikář a mě to hrubý nasílí nejde prostě  :D furt do nečeho řezat aby to povolilo toho já se bojím,jinak kámoš když jsem šel dnes domu tak mu daly odpoledne mé auto a měl už hotovou levou stranu je to právě cvikem  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jsem elektrikář a mě to hrubý nasílí nejde prostě  :D furt do nečeho řezat aby to povolilo toho já se bojím,jinak kámoš když jsem šel dnes domu tak mu daly odpoledne mé auto a měl už hotovou levou stranu je to právě cvikem  :D


Hele tak sem koukal že seš kooosek od Práglu .... nechceš se mi podívat na pár věcí na autě...?
Dyž Tě ta elektrika tak de....Mě ta el. moc nebaví....šlo by spíš o předělání....ale v klidu mě pošli do prdelky....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak


Hele tak sem koukal že seš kooosek od Práglu .... nechceš se mi podívat na pár věcí na autě...?
Dyž Tě ta elektrika tak de....Mě ta el. moc nebaví....šlo by spíš o předělání....ale v klidu mě pošli do prdelky....

Budes dodelavat poutove osvetleni? :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Budes dodelavat poutove osvetleni? :D

Kuš rejpale.... ne ne chtěl sem jen předělat na manu ty dálkový a pak ještě nějaký blbosti pozičky vcelku nic složitýho ale jak tak koukám asi se na to vrhnu sám....jo a na jeepu par drátků.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline johny11

 :D :D :D :D tady se člověk po náročném dni v práci konečně zasměje když to čte  :D :D :D :D :D


Offline johny11

klucí víc skurvený auto jsem nedělal  :D sry ale mám plný kecky.Dnes jsem se po práci do toho dal všechny čepy s ramen šli vymlátit s obtížema ale šli a zasekl jsem se u vyndání poloosi z těhlice  ,matice je venku ale je tam spíš pěkně zarezlá  no ,ale v práci pomalu zavíračka tak jsem vše dal dohromady skoro a vystrčil auto ven a nechám to udělat kluki mechanický co na tu mají víc času a skušeností prostě doslova a do písmene je s tím mrdání  :D ,ale musí to být jen to říkám těm co to ještě nedělaly a těší se na to je to žůžo  :D

 :D každý auto je skurvený,když na něm nejde něco rozebrat.Já jsem vždycky vzteklej jako prase,dám dvě cigára a pak to jde.Můj soused by ti mohl vyprávět,co slyší když mám otevřený vrata v garáži :D


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:D :D :D :D tady se člověk po náročném dni v práci konečně zasměje když to čte  :D :D :D :D :D


a vo vo vo tom to je .... :lipsread:

a von se nevozve.... podívej na něj jak člověk něco chce  tak je ticho....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:D každý auto je skurvený,když na něm nejde něco rozebrat.Já jsem vždycky vzteklej jako prase,dám dvě cigára a pak to jde.Můj soused by ti mohl vyprávět,co slyší když mám otevřený vrata v garáži :D


 no vedle Tebe bych teda chtěl mít dvojdomek.... :undecided:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)