GalantWeb

Zamrzání namazaných dveří

Offline Werewolf66

mno asi jak si tam nastrikal konkora tak jak to bylo mastny tak se na to nachytyl nejakej bordel. A kdyz to zamikas "rucne" tak jde ta packa normalne?...
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline LivArt

Jj, ta páčka jde normálně. Všiml jsem si, že když je tepleji, tak to zamkne normálně.

 Co jsem si všiml, když jsem montovál dálkový ovládání na centrál - motorek je s tím systémem zavírání jeden plast (asi). Dá se to rozebrat?


Offline in4mator

Kdyby to někoho zajímalo, tak nejúčinnější mazadlo na dveře proti zamrzání je pro mého žraloka zatím hustá vazelína v silné vrstvě :) Ono totiž dveře nedoléhají jenom jejich těsněním na těsnění dveřního otvoru, ale i na karoserii a to je asi problém... (Glycerin, jak někdo radil, jsem v lékárnách jen tak nesehnal, jedině na objednávku...) Jinak na čelní sklo stačí ta ALU folie z OBI za 45.- a je pokoj, akorát by to chtělo ještě něco na boční okna :/
« Poslední změna: 07.03.2012 - 20:30:30 od in4mator »
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Berzelius

Mám myšáka druhou zimou, stojí venku a ještě sem problém s gumou neměl, vždycky dou dveře v poho otvírat...nemám ošetřeno ničím. :-D


Offline Pepe

Kdyby to někoho zajímalo, tak nejúčinnější mazadlo na dveře proti zamrzání je pro mého žraloka zatím hustá vazelína v silné vrstvě :) Ono .......
] (-:   Nemáš vazelinu až na ramenou ???  :angel:    Jinde bych doporučil vazelinu zakoupenou v Lékárně . :angry: :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Jo, občas zavadím ramenem o těsnění a pak mám namazanou aj bundu, ale dávám si pozor :) Je to nějaká měsíčková vazelína z drogerky a pěkně voní, takže v pohodě se dá využít i jako gel na vlasy, když o těsnění náhodou zavadím účesem :) Ale jenom se teploty dostanou stabilně nad nulu, tak to všechno setřu, vypadá to divně :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.