GalantWeb

cukání, nizký výkon, vysoká spotřeba

Offline grafik


Offline Drak

velice opatrně třeba technickým benzínem. Na kovovou plástev ničím nesahat ani ji nevyndavat. Zvenku ji jen otřít vlhkým hadrem.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ahojte kluci, mam žraloka 2,5 v6 a taky blbne....nechce jet musím otáčky nějakým způsobem nahonit kolem 3tis a pak pomalu pouštět spojku abych se rozjel.....prostě každý kolem si klepe na hlavu co dělam ale musím mít otáčky nad 3 tis aby se s tím dalo nějak jet.....smozřejmě když víc přišlápnu plyn tak se to udusí a má to takový tupý nasavací zvuk....

ted pri odpojeni vahy se otačky zdvihly na cca 1500...ale že bych viděl rozdíl....

a když jsem to vezl domů a dal tempomat (cca 150kmh abych měl otáčky tak cca 3500 aby to neškublo) tak mi zustal parkrat volny plyn a až jsem třebas dvakrat na něj zašlapl tk se vrátil zpátky....

zkusím nahrát video a dát ho sem....to by asi tak nejvíc ukázalo/pomohlo (snad i ostatním :) )
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

Truckere, tipuji rozdělovač . Podobně mi běhal motor . cívka rozdělovače . Zkus si nekde vypůjčit rozdělovač a napoj ho na motor . S porouchanou váhou na žraloku tady nic nebylo . :mellow: :undecided:

http://katalog.haspa.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1037523_1037537_1038734_1041603&products_id=1349641

Anebo též víčko rozdělovače - středový uhlík vyhořel .
« Poslední změna: 01.06.2014 - 13:31:57 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak prý by to mělo být nahowno svíčkama....jenže pro mě to je cca 400kč za jednu x 6 = pálka jak cip :(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....




Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jo ale zjistil jsem že ik tam nepatří ale iv20

a budu mít přes kamaráda denso za 380kč ....bohužel nic jiného (levnějšího) neexistuje než s cenou kolem 400kč (bosh, beru atd vyloučeno :D )

takže cca 2300kč za 6 svící.... béééhhééé  :'( :'( :'( :'(

PS: nějaký sponzor??? :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

Bez sponzorů - jako všichni majitelé dvaapůllitrů . :-D :-D :-D ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
:D :D :D :D :D :D  :angel: :angel:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Trewor

na denso se vy*** origo jsou NGK
http://www.autodily-cardo.cz/svicky/zapalovaci-svicka-ngk-pfr6g-11/
PFR6G-11 za 287
to je 1722 za 6 kousků
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak právě jsem přijel z origo micu servisu....
to cukání atd dělá bordel s přívodem benzínu do motoru...nějaký bordel v hadičkách....prý když měřili tlak v hadičkách od benzínu tak v hadičce zpětného odtoku to nechtělo proudit zpátky do nádrže...takže mi řekli ať udělám kontrolu sacího koše v nádrži a benz. filtru....

takže mám dotaz :D. ... čím pročistit koš/čerpadlo ? :D dá se to prostříkat tim humusem na karbece/klapky? :)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

čerpadlo musíš i ze vším z nádrže vyndat a kouknout čím je zanešený. Jestli ti na to stačí sprej na mastné usazeniny a nebo je to rez.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
vytahl jsem ho a takové to sítko jakoby polštářek to vypadá :D je uvnitř plné jakoby písku a v nádrží na dně je taková jak orezlá plocha a když jsem skrz benzín tam strčil ruku a trochu prstem přejel tak fakt je to rez.....a je to jak jemný písek....

ten filtřík na čerpadle dá se nějak otevřít a vyprázdnit z něj ten bordel nebo jaký je teda teď postuup? díky :)

a ten sprej na mastné usazeniny musí být nějaký spešl a nebo třeba ten čistič karbeců??? díky moc za návod ,,pro blbce" :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

sprej na mastnotu žadnej nepotřebuješ, protože máš písek a rez už odmaštěnou od benzínu. Tak už jen vyndat cele čerpadlo ven a rozebrat. To plastové sítko je jen nacvaknuté na čerpadle.

Ale asi by to chtělo vyčistit celou nádrž, aby sis to za měsíc nezopakoval.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ok čerpadlo tu mám vyndané...můžeš mi prosím říct jak vycvaknout ten koš? :) smou šikovností bych ho nerad zničil....a ten bordel z něj to můžu propláchnout pod proudem vody?? (nevím jestly s tou vodou neříkám blbost :) )
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

co si tak matně pamatuju, tak to je jen nastrčený na spodní přírubě čerpadla. Mužna to bylo zajištěný plechovou perovou kulatou sponou proti vypadnutí
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jo něco jako okroužek tam je...takže jen vycvaknout s troškou síly....a jak ztama vyjebat ten bordel z toho sítka?  :angel:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....