GalantWeb

Trable s benzínem u Tank ONO

Offline Kraken

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
  • jsem blázen na svobodě
Když jsem tam tenkrát natankoval tu sračku,tak jsem po týdnu zajel na tu pumpu s tím že mi to škube...napřed se mi vedoucí zeptal zda mám účet,když jsem řekl že nemám,tak otočil a řekl že mám smůlu a že se semnou nebude bavit.Nevím co by se dělo mít ten účet,každopádně ted po výmeně  ben.čerpadla je vše v pořádku.Takže to už neřešim ale ONU a jiným se vyhýbám obloukem.Nikdo mi to nevymluví. :mellow:Konec
galant 2.0 glsi r.v.1989
Mercedes B 180CDI-služebák
a ted nově BMW X3 3,0d  dárek....


Offline Kraken

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
  • jsem blázen na svobodě
Už jsem po opravě najezdil 13500km vše  šlape jako dřív....:)

Ps:K Onu nejezdím..hiihi
galant 2.0 glsi r.v.1989
Mercedes B 180CDI-služebák
a ted nově BMW X3 3,0d  dárek....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
měl sem asi  6 možná 7 japonských značek a nyní mám galanta a neměl sem problém s evropským palivem.. jiné palivo má i USA a auta tu fungují dobře.. v tom problém nebude..  Aditivům se určitě nepřizpůsobují ani palivové mapy  -_-   problém může být pouze v octanovém čísle.. a palivo na které se má jezdit se dá vyčíst v TP.. a je po problémech.. Ono octanové číslo je poměrně důležitá záležitost.. když se cpe do auta pro 98oct obyč 95tka..pak se divěj,že se jim zdá lenivější. Já jezdil s japoncema na vše,..až po w power s posledním autem,pokud je motor v pořádku a tankuje se u normální benzínky,pak se není čeho bát


Taky bych to tak viděl tankoval sem do mišky všude možně a to jezdím celekm dost (teda jezdil sem s ní) ted to samí tankuju do jeepa a taky bez prblémů , řekl bych že to nebude jen" benzínem....
A to sem do mišky zkoušel i 110oct  velice kvalitní palivo samo že trochu mixlé a rozdíl byl ale jen nepatrný...
« Poslední změna: 21.08.2009 - 20:34:06 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rafik

Taky tankuju všude možně, i když poslední doou pouze 98 oktanový natural a problémy jsem nikdy neměl. U starých aut se často posere kde co, na benzin bych to nesváděl...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Bavil sem se s naším pumpařem když v tom přijel jeden z místních mechaniků ještě s nějakým chlapem a začal rozhazovat rukama že co to čepuje za sračky a že tomu borcovi po natankování a asi po dvou km přestalo jet auto a že chce vrátit prachy. Oba jsme se od srdce zasmáli a borci se na sebe podívali, mechoš sklopil hlavu a odešli  -_- -_- -_-
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Bavil sem se s naším pumpařem když v tom přijel jeden z místních mechaniků ještě s nějakým chlapem a začal rozhazovat rukama že co to čepuje za sračky a že tomu borcovi po natankování a asi po dvou km přestalo jet auto a že chce vrátit prachy. Oba jsme se od srdce zasmáli a borci se na sebe podívali, mechoš sklopil hlavu a odešli  -_- -_- -_-


A proto na pumpu nejezdím ....  :D :D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ted byl na Primě ve zprávách vedoucí jedné benzínky ONO a přiznal, že díky jejich benzínu se po.urvilo 300 až 350 aut, ale že všem škodu do koruny osobně proplatili, potvrdil to i 1 pán na kameru.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ted byl na Primě ve zprávách vedoucí jedné benzínky ONO a přiznal, že díky jejich benzínu se po.urvilo 300 až 350 aut, ale že všem škodu do koruny osobně proplatili, potvrdil to i 1 pán na kameru.


A ted si vem že si koupíš něco novýho a jedeš na ONO ..... wau... :evil:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

No ONO se to musí někde projevit, když mají benzín o dvě koruny levnější než všude jinde, už to samotný je podezřelý  :big grin:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No ONO se to musí někde projevit, když mají benzín o dvě koruny levnější než všude jinde, už to samotný je podezřelý  :big grin:

Ono ONO za onoho kokota nemuže co tam ty sračky leje ..... je to v lidech ....a je to hnus .......
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jak je ale možné že nejede jen jedno auto z 1000 a ty ostatní s tím nemají problém. Nešlo by říct co je to za auta?
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Třeba je to o tom, s kolika litry  benzínu od jinud, jsi přijel.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
takhle bych to nebral. Já tankuju stále u stejné pumpy a většina lidí to má jistě stejné jako já
Radouš


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
i-když asi na tom něco bude. Vlastně máš pravdu. Nejspíš nějaká ušetřená várka benzínu
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
je lepší jezdit na paliva těch velkých sítí čerpacích stanic..tak je předpoklad,že mají zisku dost,že nepotřebujou omrdávat benzín na aditivech etc..


Offline Pepe

je lepší jezdit na paliva těch velkých sítí čerpacích stanic..tak je předpoklad,že mají zisku dost,že nepotřebujou omrdávat benzín na aditivech etc..
Jen čti příspěvky o kvalitě OMV, Shell ...... ceny vysoké , marže jsou do nebe volající zlodějna a ještě kurví vše- voda v benálu, oleje v naftě....nevěř tomu, že velké sítě nekradou . Celou velkou síť rozdělej nájemcům , stanový odvody a ty vydělávej jak chceš .  Někteří pumpaři LPG narvou vodu i do něj . :'(  Hajzlové
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
pak už by nebylo kde tankovat.. ceny neřeším.. jen benzín by měl být v pořádku


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
pak už by nebylo kde tankovat.. ceny neřeším.. jen benzín by měl být v pořádku

Já zase neřeším benzín... jen aby cena byla v pořádku. Se mi za 20let nestalo aby mi něco přestalo jezdit po natankování levnýho benzínu
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já jsem ještě v životě nepřijel k benzínce a bych se díval na cenu benzínu..  :laugh:


Offline Ghost Buster

Tak to si, blázne, šťastnej člověk. Já zase ještě nikdy nepřijel k benzínce, aniž bych hned od cesty nevěděl za kolik je benzín :-) Ikdyž s tím člověk nic neudělá a jen kvůli ceně jentak dál nepojede, tak stejně na to koukám.

Jo jinak takovej postřeh: V okolí Dvora Králové je několik čerpacích stanic různých značek (včetně OMV) a ke všem jezdí stejná cisterna KM Prona. Takže buď do paliva přidávaj sračky pumpaři, nebo si účtujou někde jenom prostě jiný marže.