GalantWeb

Problém s motorem

Offline Drak

Dragon: rád ti vše nafotím. stačí říci co konkrétně a kam to poslat. docela mě mrzí že moje zkromná otázka vyvolala takové bouřlivé dohady. jen se mi prostě zdá, že na to že to je 2,0 16v, je línější než mazda 626 r.v. 1992 1,8 16v, kterou jsem měl předtím. čip tam údajně nechal dát předchozí majitel, je k tomu i doklad i když pochybný a v oné firmě mi to nemouhou potvrdit jestli ho tam dávali, protože na doklau není datum. já mám galanta k dnešnímu dni cci 3 týdny a osobně si myslím že to bude tím katíkem, protože to nemá zprávný tlak. další pravdou je ten filtr, protože ja vedle motoru a nemá dostatek chladného vzduchu. ale jelikož tomu moc nerozumím, raději jsem se zeptal.
fotky jsem vložíš když si klekneš na "Rozšářené možnosti" při psaní příspěvku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
200km/h při 5000 otáčkách a víc už ne- nemuže mít Pitris nák jinak poskládanou převodovku?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Spíš nemá ten engine sílu na to,to tlačit proti těm odporům ,co té rychlosti odpovídají..  z toho vycházejí předchozí odpovědi.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Já si snad sednu do mišky a pujdu to zkusit .. -_- -_- ....(už se poprali.???)....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Misak

tady nekdo jezdi bezne nad 200? me staci 180 a to musim mit hodne volny a prehledny usek. Moc me nebavi pokouset osud. a pri 200 je stejne jedno, jestli sedite ve zralokovi nebo favoritu, vysledek je stejnej. tak si dojdete na brzdu zmerit vykon a dal to nereste.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

tady nekdo jezdi bezne nad 200? me staci 180 a to musim mit hodne volny a prehledny usek. Moc me nebavi pokouset osud. a pri 200 je stejne jedno, jestli sedite ve zralokovi nebo favoritu, vysledek je stejnej. tak si dojdete na brzdu zmerit vykon a dal to nereste.

Nj, položíš nohu na plyn a automat přemýšlí, co po něm chceš...:-D :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Lades

Nj, položíš nohu na plyn a automat přemýšlí, co po něm chceš...:-D :-D
prosíííím?????? te jeste nikdo poradne nepovozil s automatem co?? neprovokuj!!! -_-
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
prosíííím?????? te jeste nikdo poradne nepovozil s automatem co?? neprovokuj!!! -_-

automat je nuda i se 4litrovým dieslakem od BMW   :D


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Zpátky k problému, čekáme na fotečky... :worried:
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Lades

automat je nuda i se 4litrovým dieslakem od BMW   :D
BMW??? co to je?? to se jeste dela??
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Pitris985

za studena šlape celkem uspokojivě. fotečky dodam. dnes jsem to nestihl tak doufám že až zítra přijdu z práce tak bude natolik  světlo aby bylo něco vidět.  ten palivový filtr je další možnost. pustím se do něj hned jak bude čas.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
automat je nuda i se 4litrovým dieslakem od BMW   :D
no jistě 300hp a 600Nm  :D


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
za studena šlape celkem uspokojivě. fotečky dodam. dnes jsem to nestihl tak doufám že až zítra přijdu z práce tak bude natolik  světlo aby bylo něco vidět.  ten palivový filtr je další možnost. pustím se do něj hned jak bude čas.
tak to by mohol byť ten sport filter......ak ho maš na prd uložený.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rafik

Podle mě je to na 99% filtr...Dokud je motor studený, filtr nasává studený vzduch, jakmile se zvedne teplota, filtr nasává teplý vzduch a výkon jde dolů..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pitris985

je mi to líto, ale fotka mi sem prostě ne a nejde vložit. stále mi to píše že název souboru je již obsazený  :worried:. tak mi pošli adresu emailu a já ti to pošlu tam.
« Poslední změna: 04.04.2009 - 22:47:38 od Pitris985 »


Offline Drak

tak fotku přejmenuj.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985


Offline Drak

tak mi pošli fotku do emailu a ja ji sem vložím drak@galantweb.com
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985


Offline Drak

foto
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)