GalantWeb

problem s klimov

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když zapnu klimu,otáčky motoru jdou nahoru ,hned se rozjede sahara, tak nevím, jestli spojku uslyším.


Offline Drak

spojku uvidíš :) v eco režimu spíná jak pomatená :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Takže panel klimy ven a kontrola spojů , bo jak hrábneš na poťák a změníš teplotu, tak je to celé mimo a je topí .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Sepnutou spojku na klmě pozná i tvůj motor  , jak sepne tak je v záběru .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
JO, tak to maká/ motor v záběru při sepnutí klimy/.Ale nechladí.


Offline Drak

mam tu jeden panel rezervní, tak ho můžu pujčit jako díl na vyloučení závady :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to by bylo super, mám maličko podezření na to tepl. čidlo, zkoušel jsem na panel foukat horký vzduch,sundal jsem husí krk/za běhu/ a furt beze změn. :'( Jediný, co jsem ted v panelu měnil byly žárovky.


Offline Pepe

JO, tak to maká/ motor v záběru při sepnutí klimy/.Ale nechladí.
Nechal bych ji naplnit - doplnit , tlak má ale třeba nižší,asi málo chladiva. Blbé , jávím , je to tisícovka . Ta moje chladí , ale nesmíš štelovat temperaturu - nastav a jeď . Jěště se stávalo - nezkouším- že když jsem jui počas jízdy vypnul, pak už nechladila . :'(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

ted jsou akce na doplněí za 499,- Viděl jsem to někde na tabuli v kolbenově ulici.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ted jsou akce na doplněí za 499,- Viděl jsem to někde na tabuli v kolbenově ulici.
  Jj, tím nic nezazím-dobrá cena.Pepe, asi na tom budem podobně, tobě ta klima teda blbne i po doplnění?


Offline Pepe

Po opravě vozu jsem nechal klimu doplnit a poťákem jsem nezkoušel různé její režimy , až letos - a pak to topilo. Tak to zkusim doplnit - stejně platíš jen to co doplní a uvidím .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ted jsem to byl ještě zkusit, už je chladnějš, tak to makalo 5 minut/v eko režimu to i po minutě vypínalo/ měl jsem to na 22 stupnů, celkem zima, sjedu to na 19 a pak 17 a eko se vůbec nevypnula, tak jsem přepínal na bez eko, off a už to foukalo jen vlažně asi to co bylo venku za vzduch.Takže , jak píše Pepe, po nastartování maká, ale bud po zregulování teploty nebo po pár minutách už nechladí.


Offline Pepe

Robe, problém bude též v reakční rychlosti senzoru teploty , který snímá teplotu v kabině vozu . A co ten optočlen na palubce pod čelnim sklem ? :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No zkoušel jsem to 20 minut a posledních 15 minut žádná změna, o optočlenu už vůbec nic nevím.


Offline Jindřišák

To je čidlo slunečního svitu. Na některejch aut. klimách z východu jde pomačkat výrobcem určenou kombinaci a klima sama zobrazí na panelu chybový kod -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

Koukal jsem do workmanuálu , je tam toho dost na replace.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, ale čím začít?Pepe, co myslíš, nemůže to fakt být tím tepl. čidlem za 10 korun?
« Poslední změna: 19.05.2012 - 23:42:20 od Rob »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tady jsem to nahrál,..
v čase 3:20 klima zapne/vypne=chladí, v čase 4:20 taky a pak už nechladí ....chladí-nechladí.AVI
« Poslední změna: 20.05.2012 - 19:29:47 od Rob »


Offline Jindřišák

To je podle mě normální, klima beží furt a jen se ti spínaj sahary aby se to zvládlo uchladit. Nejdřív fouká studenej vzduch a až auto dostatečně vychladí, tak už fouká takovej teplejší + to asi reguluje ten eco režim, tak tu klimu třeba vypne, ale sahary bežej furt, protože je chladič třeba horkej. Já mám sice VW, ale když vypnu eco a zapnu auto, teplotu nastavím pod 18°C, tzn. se mi oběví místo teploty LOW, tak fouká studenej furt a je to schopny ze mě udělat nanuk. Ale samo, že to má větší účinnost při jízdě. -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ikdyž to pak dám na auto, už to prostě nechladí. :'(