GalantWeb

problem s klimov

Offline Pepe

Myslim že je to normální zapnutí --- zapneš ofuk šelního skla a rozběhne se klima celá . Normál, páč máš nastavenou jinou teplotu než je venku nebo v autě . Poměří a zapne jen lištu pro ohřev ofukování , zbytek klimy se vypne . Až vypneš ofuk, naběhne klima na eco režim .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

jasny- jak rikam moje prvni auto s klimoskou :) a posledni otazka blba, klimu nejde zapnout kdyz je venku zima? Ja mam za to ze kdyz na panelu klimu zapnu, tak se objevi na displayi snehova vlocka -> tim padem ze jede klima kompresor.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Máš uživatelský manuál ? Asi ne , ale zde v "Ke Stažení " byl a možná že je manuál pro ročníky 92-96 , je tam popsané používání klimy . Klimu zapínám a nastavuji otočným vypínačem- potenciometrem . Mne se jeětě vločka neukázal- bo nezapínám mrazák . :angel:  Klima - kompresor zapíná i v zimě -servisní natlakování a promazání systemu a pak kompr. vypne .
« Poslední změna: 26.10.2012 - 19:11:02 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

ja vim ze ze sebe delam vola, ale kdyz mi neco neni uplne jasny, tak se proste zeptam :)

Pepe: jinak diky, uzavatelsky manual opravdu nemam, tohle pomuze :)
« Poslední změna: 26.10.2012 - 19:27:19 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Ne, neděláš ze sebe vola, bez manuálů tápeme všichni  . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001