GalantWeb

Hydraulická Zdvihátka - Aditiva

Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Osobni zkusenosti nemam
Nicmene tady bych rekl se da najit fundovany text:
http://www.oleje.cz/index.php?left=main&page=zajimavosti_komentare
konkretne tenhle clanek tykajici se dodatecnych zazracnych aditiv
http://www.oleje.cz/index.php?left=main&page=clanky_mytus10

Takze jako docasne nouzove pouziti budiz ale dlouhodobe vubec nic.
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline Pepe

ani v servise to nevyjde draho, ked tam mas kamarata, a co potom nastavit rozvody? na V6 som si netrufol, ale ostatok roboty je v pohode zvladnutelne
Na V6 nemusíš sundavat rozvody. Vahadla jsou na samostatných hřídelích. :undecided: :undecided: :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

Ahoj chci se vás tu zeptat po koupi auta  nic necvakalo jako myslím tím hydra pak jen po startu zacvakali  dokud se nenaplnily a měnil jsem tam olej castrol 10w 40  a cvakání neustalo naopak po dlouhé době už mi začíná furt cvakat jeden hydroštel ,jinak olej castrolnemusím mám lepší skušenosti s valvoline kdy mi na bmw taky cvykaly a dal jsem valvoline 10w 40 a vše bylo pryč tichounkej  castrol jsem koupil že jsem myslel že bude lepší.A tak se ptám pokud bych tam zas vyměnil olej za ten valvoline 10w 40 tak by to cvakání ustalo?Jinak tedy co se tu píše o aditivech jde vydět že jsou asi k ničemu nikdo tu nepíše že mu to pomohlo mě cvaká jeden hydroštel a měnit se mi to zas nechce je to drahý ale pak mi nic nebude zbývat tak prosím o radu díkes
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ahoj chci se vás tu zeptat po koupi auta  nic necvakalo jako myslím tím hydra pak jen po startu zacvakali  dokud se nenaplnily a měnil jsem tam olej castrol 10w 40  a cvakání neustalo naopak po dlouhé době už mi začíná furt cvakat jeden hydroštel ,jinak olej castrolnemusím mám lepší skušenosti s valvoline kdy mi na bmw taky cvykaly a dal jsem valvoline 10w 40 a vše bylo pryč tichounkej  castrol jsem koupil že jsem myslel že bude lepší.A tak se ptám pokud bych tam zas vyměnil olej za ten valvoline 10w 40 tak by to cvakání ustalo?Jinak tedy co se tu píše o aditivech jde vydět že jsou asi k ničemu nikdo tu nepíše že mu to pomohlo mě cvaká jeden hydroštel a měnit se mi to zas nechce je to drahý ale pak mi nic nebude zbývat tak prosím o radu díkes

Někdy když nejsou moc v háji pomuže hustčí olej ale na dlouho to není....
Zvažuj to jen jestli si auto chceš nechat a prudí Tě to tak to vyměň stajně k tomu nakonec dojdeš.
A je opravdu lepší koupit nějaký kvalitnější tvrdší a né to čínský bláto za pár korun.
Olej aditiva a ostatní  to všechno Tě stojí sice jen málo peněz ale stojí , když je vyměníš máš klid...
Je to jen na Tobě a na tom zda si auto chceš nechat dalších 5-10 let nebo ne....
Tak je to vždycky srdce jásá peněženka pláče....ale co by člověk pro toho svýho myzlíka neudělal že jo....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

to jo ale nevím když tam naleju to aditivum jestli to ještě víc nezhorším ,první bych tam dal ten olej pokud to pak bude dělat zas je to jasný že hydra a budu asi šetit :(
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
to jo ale nevím když tam naleju to aditivum jestli to ještě víc nezhorším ,první bych tam dal ten olej pokud to pak bude dělat zas je to jasný že hydra a budu asi šetit :(

no jo no s tim nic nenaděláš....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

a nevíte stránku kde prodávají hydra  na galoše?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
a nevíte stránku kde prodávají hydra  na galoše?


Galantů je hodně zadej aspon typ motoru a rok výroby ale je to o hledání... já je měl doma skoro rok na 6A13 EA5A ale už jsou v trapu jeden mě vyšel na 980,- s dph pochopitelně original japan ten motor by si to bejval zasloužil.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
výměna naprosto jednoduchá.. .ceny nových originálů u nás tuším 17tis komplet,..v JPN asi polovina


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Mě taky občas jeden zacvrdlikal. Pak jsem nějakým blbým nedopatřením při výměně oleje koupil olej 0W30. No přece ho nepovezu zpátky ne? Nalil sem ho do motoru a asi po 3000km slyším že už ten zlobivej hydroštel neslyším.
No je toto možné? ^_^
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
výměna naprosto jednoduchá.. .ceny nových originálů u nás tuším 17tis komplet,..v JPN asi polovina

Hoď sem nějakej odkaz at to KOTY nemusí hledat....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Mě taky občas jeden zacvrdlikal. Pak jsem nějakým blbým nedopatřením při výměně oleje koupil olej 0W30. No přece ho nepovezu zpátky ne? Nalil sem ho do motoru a asi po 3000km slyším že už ten zlobivej hydroštel neslyším.
No je toto možné? ^_^

Věřím věřím miška mě překvapovala pořád něčím novím dějou se věci....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

sakra se mi to krásně hemží na toho galoše za 5 000 km mě čekají rozvody  teď v tejdu udělám táhlo řízení s čepem a vyměnit manžety naštěstí tohle mám měsíc koupený a teď budu i objednávat svíce taky nelevná záležitost ,ale aspoň vydží těch 90 000 pak vzducháč a kabiňák kdybych měl hromadu peňěz tak to auto  kurva nikdy neprodám udělám ho co to de  ^_^ jen vždycky něco udělám a po chvilce zas něco přibude :(  ,ale nikde mě nenechalo to bawor jo .Jinak pamatuji že tu pepe dával nějakou stránku o motorech on tam i myslim ty hydra kupoval  jen jsem to nenašel
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
odkaz na JPN ti nedám,kupoval mi je tam kamarád přímo v mitsubishi, jen mi drak sehnal part number z katalogu
mám na nich najeto asi 15tis a ani v -20 hned po nastartování ledového motoru nic neklepne


Offline koty

páni  no zeptám se v práci kolik stojí ale čekám zas pálku jako vždy u mitsu  :mad:
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
v mitsu 24ks okolo 17tis.. kdysi sem do mitsu opava na to psal


Offline koty

koukal jsem na mychaktym.cz a má tam 370 za kus jen výrobce tam není takže nevím co si mám o tom myslet
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

Nakupuj u     http://www.szakalmetal.cz/   . (autopump.uk) :mellow:
  Jakékoli aditiva jim nepomůžou, jen vyhodíš peníze.  Kvalitní syntetický olej vyplaví nečistoty z komůrky , kterou uzavírá kulička . Foto v profilu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

díkes pepe :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

a pepe kupoval si je tu z té stránky ? já je tu nenašel ale mají hydra a kolik tě stála a jaká je spokojenost  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6