GalantWeb

Točí A Nenaskočí

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak se stalo to co sem očekával.... Již asi dva měsíce občas Galant déle točil než naskočil... Dnes jsem jel na pět minut sem zastavil a pak to už nen
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

jestli svíti Check Eng... tak bych zkusil vyblikat chybu. A pak normální postup. kontrola jestli dava jiskru, benzín atd.  Osobně si myslím , že to bude řJ, ale nechci strašit.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak to je teda super, a známej mi říkal že je tam ještě něco mezi rozdělovačem a svíčkama ( nebo před nim) a že to by mohlo bejt v háji... je to možný?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

No mohlo by to být cívkou, ale to zjistiš jestli ti hazej svičky jiskru.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

mam stejnej problem u colta prej je to jednotka....me se to stalo kdyz sem vytah  baterku a po 12 hodinach sem ji vratil a colt normalne chytl ulej asi 15kmzacal brutalne skubat pri plynule jizde tak sem zastavil  sem chcipnul a znova natocit uz nesel... a ty svitil kontolka... :angry:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Guest

  • Host
Jenže mě to předtim nedělalo vůbec žádnou neplechu... prostě sem to už nenatočil, doufám že to bude jenom ta cívka...


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Když otočim klíčkem do ON nemělo by něco náhodou sepnout? Nějaký čerpadlo nebo aspoň něco, mě jenmom sepne nějaký relé a pak už nic...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak svíčky házej jiskru, jsou v pohodě akorát mě překvapilo že byly Úplně suchý... to znamená že tam asi na 99 % nejde benzín, ale potřeboval bych vědět kde jsou různý čidla atd, čerpadlo je předpokládám ta věc vlevo dole... Poraďte mi co s tim mám dělat...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


pepakudr

  • Host
Vzadu pod zadnimi sedadly musi zabzucet cerpadlo.Je umisteno primo v nadrzi.


Offline Drak

Vlevo dole asi vidíš palivovej filtr. Po otočení klíčků musí sepnout relé a rozběhnout se pumpa. Relé by mělo být nad nohama spolujezdce pod přihrádkou (kaslíkem).
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline pake

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Mne se stalo neco podobneho. Nejdriv to vypadalo jako pumpa, rele k pumpe, ale resila to az vymena jednotky. Zda se ze je to dost casta chybka. Jednotka pritom zadnou poruchu nenablika. Mam ji ted otevrenou na stole a zkousim prijit na to co se vlastne udalo... Tipoval bych bud: a/ ze jednotka necte nejakej signal a diky tomu nedava prikaz ke vstrikum b/ mysli si ze je vsechno ok ale proste nedava signal ke vstrikum... Da se to nejak poznat?


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Když dám klíček do ON tak se sepnou relé (nevim jaký) Když začnu startovat tak to v nádrží hučí... Takže čerpadlo je asi v poho... Restart jednotky by asi nepomohl co?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
co ucpanej filtr.... za casu 405ky se mi to stalo....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Mno tak taky mě to napadlo... Ani nevim jak to v tom filtru vypadá, ale zkusim se do něj podívat... Kdo ví co do toho benmzínu přidávaj...
« Poslední změna: 27.03.2006 - 21:52:52 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Skus ověřit jestli chodí pulsy pro otevírání vstřiků. Připoj voltmetr na jeden vstřik, nebo místo vstřiku skus připojit žárovku nebo LEDku s odporem.
to že jsou svíčky suchý je divný


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
A kde přesně jsou ty vstřiky... mám to připojit na ten kabel co vede k těm vstřikům asi... ale kterej je to kabel   http://www.galantweb.com/forum/index.php?a...pe=post&id=2829
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

Nevím jak je to přesně u 1.8 ale asi to bude podobné jako u 2.0. mezi víkem motoru a saním máš vstřikovací lištu (trubka, která má po své délce 4 otvory pro vstřiky a na koncích jsou benzínové hadičky) Mezi touto lištou a sáním jsou vstřiky a ke každému vede dvojdrát. Stačí rozpojit konektor od vstřiku a zapojit diodu s odporem. Chce to dělat trochu v šeru, protože délka vstřiku je cca půl vteřiny a to bliknutí je hodně rychlé :)
« Poslední změna: 28.03.2006 - 11:18:03 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já už na to nemám nervy... Ty hloupý konektory sem skoro urval a nepodařilo se mi je sundat, tak sem aspoň odpojil přepad na tý vstřikový liště a zjistil sem že z toho nic neteče, takže to jde do servisu...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Guest

  • Host
a sundal jsi nejdřív pojistnou pružinku? :o  


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak to sem nesundal, snažil sem se sundat jenom tu vrchní část, alespoň sem si myslel že se sundává jenom ta vrchní... Takže sem se asi opět mýlil...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)