GalantWeb

Galantweb sraz no.1

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Drak

Citovat
A my Pražáci si dáme sraz už v Praze?
« Poslední změna: 18.05.2005 - 11:10:20 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Citovat
PRAVDEPODOBNE 4LIDI 4AUTA ALE AZ SOBOTA VECER JA PRIJEDU STO PRO SOBOTU  :omg:
noooo...tak je slovo B)
slovo to je ale potřebuju vědět do pátku kdo pojede určitě abych to tam moh rezervovat beru samozřejmě jedden pokoj navíc takže se tam někdo nějak naskládá .....
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
Drak tu psal , že se Pražáci domluví co se koupí dovezu víno alespoň na ochutnání. Pokud ho mám brát víc dejte mi vědět.


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Takze oprava:

Geo + 0 (babinec necham doma) a prijedu v sobotu dopoledne
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
O tom víně jsem psal já, nebyl jsem přihlášen a nezobrazil se podpis.
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já mám radši červený a trochu sladší.
Nejsem žádný znalec, ale tahle kombinace mi chutná častěji.  B)  


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
;) Ja si myslim,ze kdyz tam bude nejakej venkovni gril nebo tak neco,melo by se nakoupit v praze ve velkem.Nejaky maso,zelenina a piti a kdyz budete hodni tak vam udelam super zivanskou jehlu.Jen snad jeste nejaky tycky na spizy,cim delsi tim lepsi.Jo,mysli si nekdo z vas,ze snidane budou aktualni jeste i v objedovem case? :lol:  
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline BAD

Citovat
;) Ja si myslim,ze kdyz tam bude nejakej venkovni gril nebo tak neco,melo by se nakoupit v praze ve velkem.Nejaky maso,zelenina a piti a kdyz budete hodni tak vam udelam super zivanskou jehlu.Jen snad jeste nejaky tycky na spizy,cim delsi tim lepsi.Jo,mysli si nekdo z vas,ze snidane budou aktualni jeste i v objedovem case? :lol:
hele chytráku maso už je vyřešený nakoupíme v Úterý maso a ostatní věci na tescokafi a já ho ve středu s B2 naložim no a pak už se bude jen grilovat a chlastat.....zejtra až budu hlásit počet lidí tak zjistim do kolika de objednat snídaně...ale myslim si že se nám podřídí...
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline BAD

jediný co by chtělo vyřešit je pivečko k masíčku točený by bylo nejlepčejší.... :confused:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline blue man

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
ZAVAZNE JEDEM 4 Mr FOX-MITSU-STARION : LEXA-MITSU-STARION :BRACHA-MITSU-LANCER :A JA BLUE MAN-GALANT-TURBO ALE PRIJEDEM AZ SOBOTU ODPOLEDNE JSEME TOTIS VSECI DOPOLEDNE V PRACI ALE VECER STO-PRO JEN BYCH POTREBOVAL SPOJENI NA NEKOHO PRO PRIPAD BLUNEHO KORENE  :o  


Igi

  • Host
přijedu na otočku v sobotu odpoledne resp.navečer
Igi z Jihlavy


Offline BAD

Citovat
ZAVAZNE JEDEM 4 Mr FOX-MITSU-STARION : LEXA-MITSU-STARION :BRACHA-MITSU-LANCER :A JA BLUE MAN-GALANT-TURBO ALE PRIJEDEM AZ SOBOTU ODPOLEDNE JSEME TOTIS VSECI DOPOLEDNE V PRACI ALE VECER STO-PRO JEN BYCH POTREBOVAL SPOJENI NA NEKOHO PRO PRIPAD BLUNEHO KORENE  :o
bad 777282826 a budete tam spát????a co v neděli snídaně???
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
;) Ja si myslim,ze kdyz tam bude nejakej venkovni gril nebo tak neco,melo by se nakoupit v praze ve velkem.Nejaky maso,zelenina a piti a kdyz budete hodni tak vam udelam super zivanskou jehlu.Jen snad jeste nejaky tycky na spizy,cim delsi tim lepsi.Jo,mysli si nekdo z vas,ze snidane budou aktualni jeste i v objedovem case? :lol:

Ty jehly na spizy klidne nejaky udelam, ale kolik a jak dlouhy ?
« Poslední změna: 21.05.2005 - 22:13:00 od geo »
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
;) ja si myslim ze tam nejaky mit budou.Nevim totiz jak jsou ty grily velky.Nebudeme to lamat pres koleno UVIDIME.
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
no hlavně aby nechcalo.......
Kdyz bude chcat, tak vylosujem dobrovolnika co bude grilovat na desti a zbytek bude slopat uvnitr  :D  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline BAD

Citovat
Citovat
no hlavně aby nechcalo.......
Kdyz bude chcat, tak vylosujem dobrovolnika co bude grilovat na desti a zbytek bude slopat uvnitr  :D
právě si byl vylosovanej  :P  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Já taky dvě snídaně. Zdar doktoři. ;)  
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
Citovat
Citovat
no hlavně aby nechcalo.......
Kdyz bude chcat, tak vylosujem dobrovolnika co bude grilovat na desti a zbytek bude slopat uvnitr  :D
právě si byl vylosovanej  :P
V tom pripade se modlim at nechcije  ;)  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma