GalantWeb

Pomozte!

Offline Czechman39

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
    • http://
Ahoj.Nedavno jsem menil predni kotouce na myho mazlika 2.5L V6 r.v.97.Dal jsem tam kotouce Pilenga a desticky ATE.Mam 2 problemy.Kdyz tam byly stary kotouce,tak to pri brzdeni pri vyssich rychlostech vybrovalo az do volantu.Ted s novymi to jeste trochu vybruje pri brzdeni na dalnici hl.Dale mi brzdy dost piskaji v mestskem provozu.Mate nejake rady?


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
A vyčistil jsi dosedací plochu kotouče?(oby správně seděl) Ono občas stačí málo a už to vibruje. Co se týče pískání, vyděl bych to na špatnou kombinaci kotouče a destiček, ale třeba si to sedne jestli to není tak zlí.
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
No ja mam kombinaci Brembo kotouce a Icer desticky a obcas to decentne zapiska...NO s tim vybrovanim to muze bejt skoro vsechno....Co treba kola?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
... viděl bych to na špatnou kombinaci kotouče a destiček...
No nevim, já jsem nedávno měnil manželce brzdy na Yarisovi a kotouče i destičky jsou stejné značky (Lucas) a píská to taky.  :(  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline BAD

já mám pilenga, icer - zadní a ferodo, ferodo - přední a popískávaj si oboje přijde mi že na to výrobci nějak serou  :(  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Já mám koutouče nipparts a destičky textar a ještě jsem to neslyšel písknout.
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
pročti si diskusi Jaké destičky?

ale zkopíruju to podruhý i sem:
doteď jsem jezdil na kotoučích a destičkách LUCAS, brzdí to super, nepíská ale šíleně to špiní kola. Destičky mizej před očima, moc toho nenajezdím a musím je každý rok kupovat nový.
Teď jsem skusil destičky ICER, brzdí, nepískají a jak špiní se uvidí


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a co se vybrací týče, můžou to bý i vůle na nápravě. čepy a silenbloky. Jinak jemný vibrace můžou klidně dělat i zadní brzdy (vlastní zkušenost :confused: )
« Poslední změna: 05.06.2006 - 08:39:38 od Begy »


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
A keby len jemné vibrácie.... poriadne. Ja som mal na zadné nerovnomerne zodraté a pri brzdení mi chvelo celým autom. Po nejakom čase mi to začalo vydávat zvuk ako starý autobus. Potom som nechal v servise spravi
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5