GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285534

Offline Majk MG

tak jsem se konečně pustil do brzd .... no když jsem to rozdělal ani jsem se nedivil protože to vydávalo hrozné zvuky a spotřeba někde kolem 12-ti na 100. zadní pístky komplet zarezlé. kotouč má sice 9 mm ale je hodně orezlý . no a destičky tak to je masakr , ta vnitřní brzdila nonstop takže to brzdilo železo na železo a má 6mm kovu (nová destička má celkem 15 mm) tak hurá na to rozdělat a uvidíme, doufám že pístky ještě zachráním :)


Offline Pepe

Není nad to, jednou do roka brzdy rozdělat . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

no už když jsem to kupoval tak to bylo špatné ale pořád jsem to odkládal a jedno s druhým , ale teď už to bude dobrý :)


Offline Majk MG

tak konečně hotovo a můžeme namontovat na auto. Repas třmenů - nový pístek, prachovka, gufero a plíšky po kterých chodí desky. :) a konečně to chodí jako víno :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mas barvu jako ja,kdo jeste?

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk



Offline Majk MG

no přední brzdiče jsou v červené už od předešlého majitele a jelikož tam drží barva  fest tak jsem si říkal že udělám v červené i zadek ... uvidíme co to vydrží má to být na motor , výfuky do 650°C


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Majk MG

Tak dnes jsem udělal přední brzdy, čepy řízení a přední pružiny -40 mm. Plechová hrana prahu je ve předu 16 cm od země a vzadu 19 cm. Přední nárazník 13 cm. přemýšlím jestli tam dát ještě ty zadní pružiny -30 mm. co myslíte ?  :laugh:


Offline GanoR

Já bych to tak nechal... zbytečně pak budeš brát podvozkem o obrubníky, když budeš chtít vjet někam na vyšší chodník třeba...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Na tý fotce to vypadá,že zadek už je snížený,nechal bych to tak.


Offline Majk MG

jak říkáš robe .... vypadá to tak ..ale já si myslím že ten zadek tak sedí pač jsou ty origo pružiny tak unavené za ty roky .... každopádně díky za názor .... ty zadní tlumiče jsou tak snadno přístupné že snad zkusím ty pružiny vyměnit a uvidím ...když tak to dám zpět na origo  -_-





Offline Majk MG

popravdě je to takhle : dnes byla dovolená -musel jsem polítat úřady kvůli živnosti, potom na geometrii s galantem, zítra do práce , středa - techagro -Brno a potom zase do práce. Servis dělám po práci takže  když mám čas tak po práci ve 4 hodiny jedu ke kamarádovi do servisu a tam se dělá co je potřeba :) výhoda je to že si lecos udělám sám takže mu dám něco za to že si můžu zvednout auto a dělat jeho nářadím.  -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


Offline Pepe

Nabídka zadních třmenů na SIGMA - pro kotouče  o síle 20 mm.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kotouče se 4 dírou na tyhle třmeny stále k nesehnání?


Offline Pepe

Bohužel. :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001