GalantWeb

Naboj předního kola Galant žralok v automatu 2,5 V6 1999

Offline Pepe

 Pod levou nohou máš banán a může se to přenášet od stabilizátoru  - ale zkontroluj banán .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Jo , vím že čep je nový , ale asi dochází k pohybu na šroubech silentbloku - a to cítíš na noze .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jsem byl znova pod autem.Dotáhl jsem vše znova skoro na "krev" a projel.Zprvu to dělalo 1x jo,1x ne,to samé i na zpátečku.Pak to lupalo už jen z kopce.I to pak přestalo.Při posledním ostrým zabrždění,kdy mi málem spustilo abs se ale ozval zvuk "bééng,bééng",někde zepředu zespoda,prostě jako když 2x zataháš a pustíš vytahanou strunu.Možná jako,když  zevnitř z auta otvíráš tou páčkou haubnu.Tak to už nechápu vůbec.Bylo 0 stupňů venku a já měl obutý nový letňáky,ale jestli je v tom spojitost??
A po 60ti km mi konečně přestala svítit žlutá olejnička. :-D
« Poslední změna: 13.01.2018 - 20:37:05 od Rob »


Offline Pepe

 Tak to už tuplem nevím co ti tam "blbne"  - Nech to plavat , na jaře to zkusíme . Je tam kopa kulových čepů   , nevím . A ty rány ? z čeho ? od tlumičů nebo silentbloků motoru ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to už tuplem nevím co ti tam "blbne"  - Nech to plavat , na jaře to zkusíme . Je tam kopa kulových čepů   , nevím . A ty rány ? z čeho ? od tlumičů nebo silentbloků motoru ?
Sám nevím,už jsem si připadal,že mám snad z tý zimy halucinace.Tak na jaře. :mellow:
« Poslední změna: 13.01.2018 - 20:47:31 od Rob »


Offline Pepe

 Včera odpoledne jsme vyměnili Dagovi poloosy , už se vnitřní kloub pravé poloosy soukal z difu a auto jelo 40/hod do kopečka v ul. Liberecké. Přenos jenom třením .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Teď jsem si Pepe vzpomněl na tu moji příhodu s homokloubem ...