GalantWeb

Dialkove ovladanie na central.Galant 2.0 td rv. 95

Offline arni23

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Zdravim som tu novy mam len kratko mitsubishi galant a mam tam centralne zamykanie.kupil som si ovladace na centralne zamykanie RC 102 A .ktore by sa maly dat napojit na akekolvek centralne zamykanie.Chcel by som sa spytat ci nema s tym niekto skusenost kto napajal dialkove na central.Potreboval by som radu kde najdem hlavnu riadiacu jednotku na central.alebo ak by mal niekto schemu elektriky na galanta by potesilo este viac.Je to mitsubishi galant 2.0 td r.v. 95.Budem vdacny za kazdu radu.vopred dik.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já jsem taky předělával centrál. Jednotku jsem našel nad pojistkama na levé straně u řidiče, ale těžko říct. Podle toho jak byla zapojená pochybuju že byla originál.


Offline arni23

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
diky skusim pohladat ja som to hladal vo dverach kde je ovladanie na okna lebo aj odtial sa dalo zanknut central ale cez ovladacie a impulzy my to neslo.skusim pohladat pod volantom.dik za radu


Offline Tominok

Ahoj,já jsem tu krabičku měl na levé straně ve středovém panelu,jak máš rádio a spol. tak v těch místech pod ním,ale taky určitě není origonál.


Offline arni23

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
No ja som to hladal ale nic takeho tam nieje podla mna to mam original central a ked zamikam tam my to cuka v tej krabicke na ktorej su tlacitka na vsetky okna v soferovych dverach.
prilozim dake foto

http://img528.imageshack.us/img528/2092/pb180307gv9.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/4959/pb180308yz5.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/7987/pb180309eu5.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/6179/pb180310ds2.jpg

toto su foto elektriky pod volantom ale cuka my to vo dverach ked dam dolu tapacir a vymontujem tu umelinu s tlacitkamy na okna tak to cele jed v jednej kocke tie tlacitka a v tej kocke cuka ked zamykam a odomykam central.
« Poslední změna: 23.12.2008 - 14:27:30 od arni23 »


Offline Pepe

 :'( Kluci ,dejte mu dárek k Vánocům a řekněte že cvakanie a cukanie nie je impulz k otvírání a zavírání zámků. Ve dveřích jsou ovladače-zámky ,ale impulz dostávají z řídící jednotky a tu musí najít .Viz elektro schema Galant 92-96. :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline arni23

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
diky ale kde najdem to elektro schema.dal som aj foto elektriky pod volantom ja potrebujem len radu ktore to je aby som sa s tym mohol bavit a skusil by som to napojit.mne staci ked napojim len otvaranie a zatvaranie svetla aby blikaly nepotrebujem.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Galant 88-92 to má tam kde jsou ostatní relátka, tzn nad tim pojistkovym blokem, tam můžeš poslouchat jestli to cvaká a když ho vyndáš tak přestane centrál chodit.
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline arni23

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Ja mam galant rocnik 95 a nad poistkovou skrinou su 2 cierne kocky v ktorych nic necuka a ked ich vytiahnem aj oby dve tak central stale ide.sak pridal som tu aj foto elektriky pri poistkovej skrini.neviem kde to moze byt kazdy pise nad poistkovou skrinou tam su len 2 kocky ktore ked rozoberem tak je v nich taka medenna cievka a central ide aj bez nich takze to asi riadiaca nebude.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já taky psal že pochybuju že to bylo takhle origo. Byl to celkem bastl


Offline Daneczek

Zdravíčko, mám dotaz, už cca před rokem jsem ztratil DO centrálu, takze musim porad zamykat a odemikat klickem jak deb...  :( auto ma ridici jednotku na cetral asi coz? takze kdyz by jsem z nejakyho galanta co se rozprodava na dily koupil tu klicenku a jednotku centralu tak by to melo zase slapat jestli se nepletu, nebo je tam v tom jeste nejakej hacek? nebo to jde udelat jeddnoduseji? to asi ne co :D  -_-


Offline matokk

Zdravíčko, mám dotaz,...

cau, nieje dovod aby to nefungovalo ak je tam central ten povodny tak to ma original kabelaz a koncovky takze by to fungovat malo... ja idem o par dni na jedno vrakovisko a rad by som tam splasil tiez nejaku jednotku...

EDIT: hlavne si daj pozor aby tam ta koncovka bola rovnaka ja som svojho casu riesil vymenu packy smerovky lebo mi tam praskla plastova cast v mechanizme a napriek tomu ze tie smerovky vyzeraju na viacerych mitsubishi rovnako tak jeden z konektorov je iny aj ked ma rovnaky pocet pinov - v carisme ma konektor iny tvar ako v galante, dokonca je rozdiel aj v uchyteni celeho mechanizmu - uska na inych miestach (nieje carisma ako carisma - smerovny navzajom nejdu ani v modelovom rade zamenit) dokonca aj medzi mysiakom a zralokom je nejaky rozdiel (zial uz si nepamatam presne aky) kazdopadne chcem tym len povedat aby si si zobral jednotku zo sebou a poriadne spocital pocet pinov, pozrel tvar atd. poriadne to porovnaj velky rozdiel medzi tym nieje ale nieje jednotka ako jednotka aj ked moze vyzerat velmi podobne nemusi byt rovnaka...
« Poslední změna: 07.01.2014 - 17:56:02 od matokk »


Offline Pepe

Zdravíčko, mám dotaz, už cca před rokem jsem ztratil DO centrálu, takze musim porad zamykat a odemikat klickem jak deb...  :( auto ma ridici jednotku na cetral asi coz? takze kdyz by jsem z nejakyho galanta co se rozprodava na dily koupil tu klicenku a jednotku centralu tak by to melo zase slapat jestli se nepletu, nebo je tam v tom jeste nejakej hacek? nebo to jde udelat jeddnoduseji? to asi ne co :D  -_-
Jestli seženeš jinou klíčenku - DO centrálu - s originál diagnostikou MUTIII lze tuto  načíst do paměti ETACS .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline matokk

Jestli seženeš jinou klíčenku - DO centrálu - s originál diagnostikou MUTIII lze tuto  načíst do paměti ETACS .
Ja som to chcel dat tiez spravit lebo mam podobny problem ale za klucenku 10-15 eur a za nacitanie mi povedali 50 eur :( takze asi na vrakovisku sa bude dat jednotka zohnat lacnejsie  :undecided:


Offline Pepe

No jo , ale musíš sehnat ETACS i s DO k té jednotce . Pochybuji že to bude levnější .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline matokk

aj ked zozenies komplet jednotku s DO? to by nemalo byt nutne nic programovat... alebo sa mylim? chapes zozenies jednotku s DO, pripojis na kabelaz vo svojom aute a je po probleme... kluc s cipom na startovanie pouzivas aj nadalej ten povodny. Predstavujem si to prilis jednoducho?


Offline Pepe

Ne, je to tak jak píšeš, ale musíš mít ETACS ECU s dálkovým ovladačem sesouhlaseno , neboli- musí si rozumět . Jinak vše zůstává - teda pokud se nepletu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Když si prostuduješ workshop manual a povídání o elektrice - zámky , DO , výměna baterie , najdeš tam i možnost naprogramovat na jednu ETACS ECU ještě druhý dálkový ovladač. Ale chce někoho s dobrou angličtinou . :undecided: :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já mám taky jenom 1 dálku a chtěl bych 2. do rezervy, jakou si mám koupit?


Offline Pepe

Si myslím že to musí být originál OMRON . ( elektronika MITSUBISHI )  Mohlo by se stát , že když tam načteš Jablotron , někdo ti ujede s Micinou jako ze Škodou .
« Poslední změna: 07.01.2014 - 21:15:05 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001