GalantWeb

co s centrálem

Offline james1986

ahoj všem......

potřebuju dodělat 2 kliče k mymu galikoj,a přemýšlím jak to nejlepe vyřešit....

origo central je, ale mam jen jeden klič a jeden ovladač, ktery jšěště k tomu blbne....baterry new....

a střašně se mi libi dálka s kličem v jednom, takova ta vyskakovací klič....

a teď se snažte, raďte a pomahejte......až bude sraz, tak vam všem osobně poděkuju :D :D :D :D :D :D :D :D


Offline LivArt

Jestli nemáš imobilizér, tak dodělat druhej klíč k autu je stokorunová záležitost.
Dálkový ovládání jde dodělat aftermarket - např. levnealarmy.cz prodává jednotky i s ovládáníma. Na vystřelovací klíč si koupíš zvlášť jednotku s ovládáníma a k tomu planžety. Ale rádo se to láme, já bych si tohle nevzal. Mám jen obyčejný. Montáž je do hodiny, když víš jak, dýl, když nevíš. Když budeš hledat, tak někde jsem tu o tom psal.


Offline james1986


Offline LivArt

O to je novej klíč dražší a je těžší ho předělat do podoby vystřelovacího klíče. Současný čip se totiž musí vyndat a dát do vystřelovacího klíče. Navíc udělat duplicitní klíč imho umí jen v mitsubishi a bude to tisícikorunová částka.


Offline james1986

tak to je na piču.....


sehnat jinej imo i s kličema???


Offline Drak

imo se pak stejně musí spárovat s jednotkou motoru, takže to vyjde +- na stejný peníze jako přidělat klíč.  Dál k nové sadě klíčů budeš potřebovat upravit spínací skříňku a zámky ve dveřích v kufru.

Asi bude jednoduší obejít originální imobilizer a nainstalovat nějaký jiný centrál s funkcí imobilizéru. Potom si klidně můžeš nechat udělat vystřelovací klíče, ale jestli to budou ty těžký čínský, tak ti časem mechanicky dojebou spínačku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline james1986

aha....no tak na to asi seru a kliče budou doma na dveřích a kdo chce jezdit vezme si je.... ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:


Offline Werewolf66

a nebo vyoperuj ten RF cip z klicku, ten prilep ke spinacce a pak muzes mit klicu kolik chces  :mellow: :mellow: :mellow: ale je to prasarna. ](-:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline BlackJack

a nebo vyoperuj ten RF cip z klicku, ten prilep ke spinacce a pak muzes mit klicu kolik chces  :mellow: :mellow: :mellow: ale je to prasarna. ](-:

Nicméně máš pravdu, že to je nejlevnější a nejjednodušší způsob jak nápad zrealizovat.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Howler

jedině přes tu gumku s černou tečkou co spojuje kontakt
« Poslední změna: 30.03.2013 - 12:17:18 od Howler »


Offline Howler

Zdravím mám furt stejný problem s centrálem a už těžce mě to sere. Samovolně se mi zamyká auto když například zavřu dveře ale ikdyž dálkáčem odemknu dveře, proběhne takhle par cyklu a skončí to na chvili. Čistil jsem tu soustavu hejblátek ve dveřích řidiče a zdalo se že je to spraveny tak na 2 dny a potom opět.


Offline grafik

Čau mám stejný problém  ^_^ zkoušel si dotáhnout takové male šroubečky co drží motorek k zámku ?


Offline grafik

Je to zámek zadních dvěří, měl jsem ty šroubečky ůplně povolené, ale nevím jestli to pomohlo auto mám rozebrané  :mellow:


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
způsobuje to vadný motor centrálu, vyměn ho za nový.


Offline Jindřišák

Motor centrálu? Spíš bych řekl, že je uvolněný něco v mechanice, kde je čidlo polohy zamčeno/odemčeno.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Drak

hned u zámku ve dveřích je přepínač na centrál. V motorcích tady nejsou spínače.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)