GalantWeb

Nestartuje

Pepe · 223 · 61213

Offline Pepe

"Mam kulatého Galanta rok 1993, motor 4g63, je v krásným stavu, ale dneska jsem jel do Penny u nás v Milovicích, odjel jsem od baráku naprosto v pohodě, start na jedno otočení a po 10 minutách už jsem od Penny neodjel, auto točí, jsou rozsvícený všechny kontrolky, ale nechytá... A něco hodně cvakalo uprostřed přístrojovky. S tímhle si rady nevim :o  "

 Jestli tam něco nedělá ten imobilizér, ale ten když je aktivní, tak to netočí a nedělá vůbec nic, tak nevim...  ](-:

Dotaz od FantaPMJ .
« Poslední změna: 20.10.2013 - 20:33:18 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Že by malá myška.. ?.
A nebo baterie....?
« Poslední změna: 20.10.2013 - 19:48:27 od Dobsonie »
Dobso...


Offline grafik

vyblikat chybové kodý co rozdělovač špatný palec vyčistit víčko


Offline Pepe

Vyndat svíce a zkusit jestli hází při startu jiskru - a zkontroluj jestli jsou suché nebo mokré od benzinu . Teda jestli čerpadlo dodává benzin .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Jsi opravdu hodně zvláštní tvor, dáváš povel sám sobě co uděláš... :-D
Dobso...


Offline Pepe

"A něco hodně cvakalo uprostřed přístrojovky. S tímhle si rady nevim :o  "

 Jestli tam něco nedělá ten imobilizér, ale ten když je aktivní, tak to netočí a nedělá vůbec nic, tak nevim...  ](-:

Dotaz od FantaPMJ .

Promiňte , tohle mělo být na začátku , jen jsem zkopíroval dotaz , který mi dorazil do soukromých zpráv . :undecided:
« Poslední změna: 20.10.2013 - 21:02:39 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Já bych řekl že tenhle model imobilizér nemá, ale nechci se hádat. to cvakání bude rele pal. čerpadla nachází se někde v středovém panelu  -_-


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Imobilizér se v té době dělal na zakázku už jen proto že to auto stálo skoro 1 mega ,měla jsem ho tam taky,takovej velkej jack jak od sluchátek co se strkal hned vedle klíčku.
A když už jsme u toho, tak musel jít ven, protože taky to točilo ,ale nechtělo blafnout.
Dobso...


Offline Drak

tohle bych viděl na relátko od benzínové pumpy a ECU v plechové kostce.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline FrantaPMJ

Imobilizér se v té době dělal na zakázku už jen proto že to auto stálo skoro 1 mega ,měla jsem ho tam taky,takovej velkej jack jak od sluchátek co se strkal hned vedle klíčku.
A když už jsme u toho, tak musel jít ven, protože taky to točilo ,ale nechtělo blafnout.

Tady je imobilizér s takovým plochým vstupem, jakoby na malinkou flešku... A baterka je úplně nová ](-:
« Poslední změna: 21.10.2013 - 12:08:48 od FrantaPMJ »


Offline Drak

Asi nezbude nic jiného, než překontrolovat zapojení imobilizéru co vlastně blokuje a jestli je funkční a pak pokračovat dál. To cvakající tele pod palubkou není normální stav a chtělo by zjistit které to je
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Nakonec to bude v tom mozečku od imobilizéru, moc bych za to nedala...
Dobso...


Offline FrantaPMJ

Asi nezbude nic jiného, než překontrolovat zapojení imobilizéru co vlastně blokuje a jestli je funkční a pak pokračovat dál. To cvakající tele pod palubkou není normální stav a chtělo by zjistit které to je

Při čelním pohledu na motor jsou přibližně uprostřed na příčce pod sklem vedle sebe dvě relátka, tak cvaká to vpravo. Necham ten imobilizér odpojit, stačí centrál, takhle starý auto už nikdo neukradne  :P Třeba to ten problém už vyřeší a bude klid


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Pozor na to,krade se i na díly.
Udělej si alespoň čudla na cčerpadlo...-_-
Dobso...


Offline Drak

relátka v motoru jsou jedno od EGR ventilu a druhé od zpětného odvětrání nádrže přes aktivní uhlí. Ty nemají na nastartování vliv. Ještě by šlo otestovat, jestli se při startování rozeběhne palivové čerpadlo. To je ale práce pro dva lidi. jeden startuje a druhý vzadu poslochá bzučení čerpadla
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline FrantaPMJ

Pozor na to,krade se i na díly.
Udělej si alespoň čudla na cčerpadlo...-_-

Za třináct let u policie si nepamatuju ani jedinýho ukradenýho Galanta, na rozdíl od koncernů VW, Audi, Škoda :big grin: Z japonců se hodně ztrácely jen Hondy CRX, a hranatý Civiky 16V. Fakt si nevybavuju jedinýho ukradenýho Legenda nebo Accorda, krádeže se nebojim, spíš vandalů, že to někdo ojede klíčem, jelikož to auto vypadá fakt dobře :mellow:


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Čau Franto, tak jsem sem taky zabrousil, abych věděl oč se jedná. Bude to chtít opravdu vyblikat závady, tu diagnostiku mám jen na modely do roku 1992 viz e-mail ode mě. Pokud bys chtěl pomoct s posloucháním toho čerpadla tak stačí říct a domluvíme se. Ale jinak mám tak špatný zkušenosti s nestartováním Galantů, že ode mě nečekej moc optimistickej přístup, měl jsem dva Galanty a třikrát se mi podělala jednotka  :undecided:
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline FrantaPMJ

Čau Franto, tak jsem sem taky zabrousil, abych věděl oč se jedná. Bude to chtít opravdu vyblikat závady, tu diagnostiku mám jen na modely do roku 1992 viz e-mail ode mě. Pokud bys chtěl pomoct s posloucháním toho čerpadla tak stačí říct a domluvíme se. Ale jinak mám tak špatný zkušenosti s nestartováním Galantů, že ode mě nečekej moc optimistickej přístup, měl jsem dva Galanty a třikrát se mi podělala jednotka  :undecided:

Je to jednoduchý, pokud to bude jednotka a né nic s tím imobilizérem, nebo nějaký relátko a tak, tak půjde z baráku i třeba na díly...


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jakou to má barvu?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline FrantaPMJ

Jakou to má barvu?


http://franta158.rajce.idnes.cz/Galantik/

stříbrná metalíza, ale hází to barvu spíš jakoby do zlatý metalízy