GalantWeb

Jednotka centralniho zamykani

Offline iBeer

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdravim, nevite prosim kde bych nasel jednotku centralniho zamykani v galantoj 2.0 rok 1997? a pripadne jak se k tomu dostanu? predem dekuji za odpoved


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Snad u pojistek v kabině nad levým kolenem tvé nohy?


Offline Pepe

Budeš rozdělávat středový panel - jednotka je na levé straně rádia    označení MR238022

Receiver   Keyless entry
« Poslední změna: 13.10.2016 - 21:19:06 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha,tak  to já měl na bývalém  žraloku asi 2 jednotky a ta nad kolenem byla asi pro dálku.


Offline Pepe

Zdravim, nevite prosim kde bych nasel jednotku centralniho zamykani v galantoj 2.0 rok 1997? a pripadne jak se k tomu dostanu? predem dekuji za odpoved
Proč to hledáš ?? :undecided:
« Poslední změna: 13.10.2016 - 21:26:20 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Pepe.. není tohle jednotka pro dálku?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

je to jednotka na dálku, central je v ETCAS jednotce ze zadní strany pojistek.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Víceméně jsem spoléhal na elektromechniky . ^_^ ^_^ ^_^ :D    Mám ji , tak se juknu , jak se dostat k danému obvodu -- :roll: :roll:   Vy mne cvičíte ............. ](-:
« Poslední změna: 14.10.2016 - 09:48:54 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Napíši problém. Auto (ne moje) se samovolne odemika a zamika. Treba desetkrat za pul dne. 2.0 gali manual.

Chyba kde..jednotka centralniho zamykani ci snimac v zamku spolujezdce?

Jak vlastne vypada jednotka centralniho zamykani? Ma nekdo foto?

Nebo zlobi jednotka dalky? Jenze pokud se otevre auto prikazem dalky a dvere se neotevri, tak po chcili zas auto zamkne.. Proc tedy auti odemkne a zustane treba pul hodiny odemcene...

Nejaky tip?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

Jednotka centralu je v ETCAS jednotce a to je modra krabička zezadu nacvaknutá na pojistkách pod palubkou. Jednotka dálkového odem/zamknutí ji podle roku bud na plechu za radiem, nebo na bočním plechu u nohou spolujezdce. Můžou to dělat i zoxidované kontakty v zámcích, zásah domácího kutila a nebo i třeba rušení, které dalka vyhodnotí jako povel zamknout nebo odemknout. Přeci je to už přes 20 let starý systém :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)