GalantWeb

SEM MI MU

Offline Drak

Už je tu registrovaných 56 členů, tak se to snad nějak rozjede.  :)
« Poslední změna: 14.01.2005 - 22:24:53 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Dapata

  • Host
Nazdrar Cendo,tady jeden kolega jeste z davneho Paegasu.Koukam  nevedel jsem ze mas jeste porad to auto a dokonce natreny na zluto.No je to porad fesak:-)  Prosim o radu budu kupovat take mysaka ,ale Space Runner 98 klima,automat.Jestli muzes poradit naco si mam dat pozor? Zatim jsem jezdil vsim moznym,ale soukrome jsem provozoval Citroen.Diky.  



Offline Drak

Citovat
Nazdrar Cendo,tady jeden kolega jeste z davneho Paegasu.Koukam  nevedel jsem ze mas jeste porad to auto a dokonce natreny na zluto.No je to porad fesak:-)  Prosim o radu budu kupovat take mysaka ,ale Space Runner 98 klima,automat.Jestli muzes poradit naco si mam dat pozor? Zatim jsem jezdil vsim moznym,ale soukrome jsem provozoval Citroen.Diky.
čau, marně přemýšlím kdo jsi  ;)  No ale zpět k tematu, pozor na věci jako u každého ojetého auta. Potom zvlaš
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Dapata

  • Host
Citovat
Citovat
Nazdrar Cendo,tady jeden kolega jeste z davneho Paegasu.Koukam  nevedel jsem ze mas jeste porad to auto a dokonce natreny na zluto.No je to porad fesak:-)  Prosim o radu budu kupovat take mysaka ,ale Space Runner 98 klima,automat.Jestli muzes poradit naco si mam dat pozor? Zatim jsem jezdil vsim moznym,ale soukrome jsem provozoval Citroen.Diky.
čau, marně přemýšlím kdo jsi  ;)  No ale zpět k tematu, pozor na věci jako u každého ojetého auta. Potom zvlaš


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Draku
jakto že jsem v náhodném fotu ještě neviděl toho svýho myšáka!?!?!?!???? :hehe:  


Offline Drak

Citovat
Draku
jakto že jsem v náhodném fotu ještě neviděl toho svýho myšáka!?!?!?!???? :hehe:
To se generujue čiste nahodně kterej obrazek se ukaže  ;)  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
dej si tam víc fotek...budeš mít lepší šanci :wacko:  a my toho víc uvidíme B)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Však já to taky myslel ve srandě. Mě je to jasný, že to vybírá náhodně.
Ale toho mýho jsem pořád neviděl grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r :D

Ještě dotázek, to že jsem najednou zasloužilý člen, to je podle zaslaných příspěvků?


Offline Drak

Citovat
Však já to taky myslel ve srandě. Mě je to jasný, že to vybírá náhodně.
Ale toho mýho jsem pořád neviděl grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r :D

Ještě dotázek, to že jsem najednou zasloužilý člen, to je podle zaslaných příspěvků?
Jo to je podle toho , kolik napišeš.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
hele Draku, můžeš do návodů přidat ještě jednu sekci něco na způsob "jak to funguje" kam bych mohl naházet ty příspěvky o lambda sondě, emisních systémech atd.. - prostě a


Offline Drak

Citovat
hele Draku, můžeš do návodů přidat ještě jednu sekci něco na způsob "jak to funguje" kam bych mohl naházet ty příspěvky o lambda sondě, emisních systémech atd.. - prostě a
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
ještě jedna věc, nějak se mě nedaří nahrát obrázky určený do návodů na web. Je tam jakýsi manager, ale ten mě neumožňuje vytvoření podadresáře a navíc se přes něj ani nedostanu na starší obrázky z návodů.
sice už si na to matně vzpomínám, ale fungovalo to kdysi jinak žejo?  


Offline Drak

Jo kdysi to tak fungovalo ale s problemama na servru. Tak jsem byl donucen použít jinej HTML editor.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
takže to holt budu všechno prát do jednoho adresáře :(  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Citovat
Už je tu registrovaných 56 členů, tak se to snad nějak rozjede.  :)
no vidíš už je nás 300 :)

to je celkem hezky kulatý, to by jsme měli někdy oslavit ;)  


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
ahoj, jsem tu novacek,mozna uz se to tu resilo, kdyztak me nekamenujte...

neslo by na foru udelat to, ze kdyz se prihlasim, uvidim nekde na rubrikami, pocet novyh prispevku od posledniho prihlaseni a kdyz se na to klikne, tak mi to zobrazi pouze ty nove.

zda se mi to dobry, protoze nemusim treba zdlouhave zjistovat co je noveho, pripadne jestli je to v kategoriich , ktere me zajimaji.

jasne, je tadu sloupek "Poslední příspěvek" , ale ten zobrazuje jen posledni zpravu v celem segmentu.

tak to jen tak na okraj, ze by to mozna pomohlo...
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
1. na hlavní stránce máš napravo tabulku Poslední z fóra
2. na hlavní stránce Fórum menu - Nová témata
3. nebo si dej dole nalevo vyhledat v Hledání
« Poslední změna: 11.05.2006 - 10:26:15 od Begy »


Offline BAD

Citovat
Citovat
Už je tu registrovaných 56 členů, tak se to snad nějak rozjede.  :)
no vidíš už je nás 300 :)

to je celkem hezky kulatý, to by jsme měli někdy oslavit ;)
no a na sraz jedeme tři to je taky krásně kulatý na oslavu  :confused:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no to se nás na školičce schází víc :confused:

mimochodem dnes je opět školička! takže kdo má čas tak koukejte přijet!


pro ty kdo neví o co jde: http://www.galantweb.com/index.php?ind=act..._single&ide=112
« Poslední změna: 11.05.2006 - 16:35:47 od Begy »